Recenzje książki "Ostatnia podróż "Valentiny""

Dodaj swoją recenzję

"Ja nie kocham cię mimo Twoich wad lecz właśnie z ich powodu!"

2.04.2024

Na okładce najnowszej powieści Santy Montefiore jest przepiękny błekit morza zlewający sie z kolorem nieba. Widzimy też fragment uroczego, nadmorskiego miasteczka. Już od samej okladki autorka wprowadza nas w klimat powieści, w której nie brakuje emocji. Bohaterka - Alba - wybiera się w podróż do Włoch aby odkryć tajemnice, skrywane przez jej rodz... Recenzja książki Ostatnia podróż "Valentiny"

@Strusiowata@Strusiowata × 29

Pełna emocji historia o sile miłości i wytrwałości

26.03.2024

„Ostatnia podróż „Valentiny” autorstwa Santy Montefiore to powieść, która z gracją przenosi nas w czasie i przestrzeni, oferując bogaty wachlarz ludzkich doświadczeń splecionych z historią miłości, która przetrwała próbę czasu. Opowiada o Albie, młodej kobiecie, która wyrusza w podróż do Włoch, by odkryć historię swojej matki, Valentiny. Tłem ... Recenzja książki Ostatnia podróż "Valentiny"

Ostatnia podróż

24.03.2024

Ostatnia podróż „Valentiny” autorstwa Santa Montefiore to fascynująca opowieść, która wkrótce po niepewnym początku staje się niezwykle wciągająca. Książka skrywa głęboko zakopaną tajemnicę, która powoli ujawnia się wraz z rozwojem historii. Wraz z Albą główną bohaterką przemierzamy urokliwe włoskie wybrzeże Amalfi, odczuwając wraz z nią aromat mo... Recenzja książki Ostatnia podróż "Valentiny"

Odkrywanie rodzinnych sekretów

23.03.2024

„Miłość, oszustwo i zdrada. Od pogrążonych w wojnie Włoch po swingujący Londyn.” Tyle, aż tyle obiecuje nam zdanie wydrukowane nad tytułem na okładce książki. I przyznam się, kusi. Jak tu nie sprawdzić? Choć przyznaję, że postać Santy Montefiore pozostaje dla mnie całkowitą zagadką. Nie znam tej pisarki. Nic dotąd jej autorstwa nie czytałam, a... Recenzja książki Ostatnia podróż "Valentiny"

@monweg@monweg × 1

historia o miłości

22.03.2024

Ostatnia podróż Valentiny” to literacka podróż, która wciąga czytelnika w historię miłości, tajemnic i rodzinnych sekretów. Autorka, Santa Montefiore, mistrzyni opowieści o emocjach i relacjach, przenosi nas do dwóch różnych epok: Londynu lat sześćdziesiątych i Włoch końca drugiej wojny światowej. W czasie II wojny światowej młody Anglik, Thoma... Recenzja książki Ostatnia podróż "Valentiny"

Ostatnia podróż

20.03.2024

„Ostatnia podróż Valentiny” Santa Montefiore, to piękna historia, która zabiera nas we włoskie klimaty. Książka jest delikatna, bardzo przyjemna i czyta się ją wyśmienicie! Znajdziemy w niej mieszankę gatunków, w którą wpleciony zostaje romans, historia, ale również nieco sensacji i co najważniejsze nie zabraknie tajemnic, rodzinnych sekretów i dr... Recenzja książki Ostatnia podróż "Valentiny"

@Gosia@Gosia × 3
© 2007 - 2024 nakanapie.pl