Otchłań sumienia

7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Książka Otchłań sumienia
Książka Otchłań sumienia
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Kiedy dopadnie cię przeznaczenie, nawet nie próbuj uciekać. Emilia Klark, ambitna studentka medycyny z Poznania, kultywuje tradycje rodzinne. Jej rodzice również byli lekarzami, cenionymi i znanymi, często wyjeżdżającymi do ubogich rejonów świata, by nieść pomoc najbiedniejszym. Podczas jednej z tak...

Kiedy dopadnie cię przeznaczenie, nawet nie próbuj uciekać. Emilia Klark, ambitna studentka medycyny z Poznania, kultywuje tradycje rodzinne. Jej rodzice również byli lekarzami, cenionymi i znanymi, często wyjeżdżającymi do ubogich rejonów świata, by nieść pomoc najbiedniejszym. Podczas jednej z tak... przeczytaj pełny opis
Data wydania: 2018
ISBN: 978-83-8147-078-0 ( 9788381470780 )
Wydawnictwo: Novae Res
Stron: 450
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.
Moja Biblioteczka
Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

,,Otchłań sumienia" - recenzja

Emilię Klark poznajemy na dworcu kolejowym. Dziewczyna od kilku tygodni ucieka przed szefem gangu zajmującego się handlem bronią; była świadkiem strzelaniny, jako jedyna przeżyła i usłyszała ostatnie słowa Andrzeja Krauze. Można powiedzieć, że dziewczyna cały czas uciekała przed śmiercią. Jej życie nie było łatwe. Będąc małą, siedmioletnią dziewczynką miała wrażenie, że rodzice jej nie kochają, robiła wszystko by się im przypodobać, zwrócić uwagę. Tymczasem oni - Anna i Paweł - podjęli decyzję o wyjeździe za granicę - chcieli pomagać najbiedniejszym i najbardziej potrzebującym, jednak podc... czytaj dalej »

✍️ Napisz swoją recenzje
✍️ Napisz swoją recenzje

Twoja Opinia

Opinie
@laraczyta
@laraczyta 2019-02-11
Przeczytane (2019-02-10)
Książka dla miłośników gangów; niegrzecznych mężczyzn, którzy porywają dziewczynę, a potem się w niej zakochują; akcji i dramatyzmu. ,,Otchłań sumienia nie jest książką idealną, można jej zarzucić kilka rzeczy, jednak osoby lubiące ten schemat raczej nie będą zwracać na nie uwagi. Trochę więcej przeczytacie w mojej recenzji. P.S. Koniec łamie serce.
serce | link
NI
@Nievi19 2019-05-09
Przeczytane (2019-01-06)
AN
@Ania320 2018-12-04

Twórcy strony

puchar
AN
@Ania320 pierwsza opinia
Dzięki takim kanapowiczom jak ty, ta strona może się rozwijać.

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się

Co słychać?

"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
"Ostra jazda" - wywiad z Ryszardem Ćwirlejem
#wywiad
Raptem kilka tygodni po ostatnim wywiadzie mamy przyjemność ponownie gościć na naszej kanapie Ryszarda Ćwirleja. Tym razem okazją do rozmowy jest najnowsza powieść autora - "Ostra jazda"
Konkurs "Mistrzyni nad mistrzyniami"
Konkurs "Mistrzyni nad mistrzyniami"
#konkurs
Zapraszamy na konkurs z okazji Dnia Matki
Renowacja kanapy cz.3
Renowacja kanapy cz.3
#renowacjakanapy
Kilka słów o nowościach w serwisie.
Znajdź nas na facebooku