Pamięć komórkowa naszego ciała

Joachim Bauer
Pamięć komórkowa naszego ciała
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Otoczenie znacząco oddziałuje na funkcjonowanie organizmu. To, jaki prowadzimy styl życia i w jakich warunkach oraz towarzystwie przebywamy, przekłada się na jakość naszych genów i występowanie chorób.

Według najnowszych badań naukowych autora – neurobiologa i lekarza – masz szansę zmienić swoje genetyczne przeznaczenie nawet jeśli w spadku po przodkach otrzymałeś niezbyt „dobre” geny. Z książki dowiesz się, jak dzięki zmianie stylu życia możesz pozbyć się chorób, również tych genetycznych. Samodzielnie uzdrowisz swoje geny i uwolnisz się od wszelkich dolegliwości, złych doświadczeń oraz traum. Weź zdrowie w swoje ręce!

Tytuł oryginalny: Das Gedächtnis des Körpers. Wie Beziehungen und Lebensstile unsere Gene steuern
Data wydania: 2019-08-29
ISBN: 978-83-8168-254-1, 9788381682541
Wydawnictwo: Vital - wydawnictwo
Stron: 328

Autor

Joachim Bauer Joachim Bauer
Urodzony 21 października 1951 roku w Niemczech (Tybinga)
Profesor dr nauk medycznych, neurobiolog, lekarz, psychiatra i psychoterapeuta, wykłada i prowadzi badania na Uniwersytecie we Fryburgu. Za swoją pracę badawczą otrzymał prestiżową nagrodę Organon Niemieckiego Towarzystwa Psychiatrii Biologicznej. A...

Pozostałe książki:

Utrata kontaktu z rzeczywistością Co z tą szkołą? Siedem perspektyw ale uczniów, nauczycieli i rodziców Efektywna szkoła Empatia Co potrafią lustrzane neurony Granica bólu Pamięć komórkowa naszego ciała
Wszystkie książki Joachim Bauer

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Pamięć komórkowa naszego ciała? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Pamięć komórkowa naszego ciała. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl