Panny młode. Wiosna

Rachel Hauck, Lenora Worth, Meg Moseley
5.3 /10
Ocena 5.3 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
Panny młode. Wiosna
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
5.3 /10
Ocena 5.3 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Marcowa panna młoda, Rachel Hauck Susannę Truitt dzielą trzy tygodnie od wstąpienia do rodziny królewskiej. Wkrótce wyjdzie za mąż za władcę Królestwa Brightonii, Nathaniela II. Kiedy jednak rząd nalega, by zrzekła się amerykańskiego obywatelstwa, a rodzina i przyjaciele nie mogą zaangażować się w przygotowanie uroczystości, Susanna zaczyna wątpić, czy to małżeństwo rzeczywiście jest jej pisane. Kwietniowa panna młoda, Lenora Worth Przyszła panna młoda, Stella Carson, nie może się już doczekać dnia, w którym poślubi żołnierza Marshalla Hendersona. Jednakże gdy Marshall wraca do rodzinnej Luizjany, staje się dla nich obojga jasne, jak bardzo się zmienił.Do ślubu zostało już tylko kilka tygodni, a Stella i Marshall muszą wybierać: małżeństwo zbudowane na przeszłości i wierze w dawną miłość czy przyszłość całkowicie inna niż ta, którą wyobrażała sobie Stella. Majowa panna młoda, Meg Moseley Ellie Martin, dziewczyna wiejskiego pochodzenia mieszkająca w Atlancie, przez całe życie marzyła o tradycyjnym weselu, ale brakuje jej kluczowego składnika, by wypełnić plany na przyszłość: kandydata na pana młodego. I wtedy Ellie poznaje Graya Whitby’ego – na dodatek na ślubie. Kiedy jednak dziewczyna ryzykuje swoją własną przyszłość dla dobra siostry, Gray obawia się, że zawsze będzie na drugim miejscu. Czy Ellie i Gray odnajdą wspólną drogę pośród osądów i wymagań stawianych przez innych, czy ich romans zakończy się, zanim zaczął się na dobre?
Data wydania: 2018-02-01
ISBN: 978-83-65843-15-9, 9788365843159
Wydawnictwo: Dreams
Cykl: Rok Ślubów, tom 2
Stron: 416

Autor

Rachel Hauck Rachel Hauck RITA finalist and award winning author Rachel Hauck writes from sunny central Florida. With strong southern stories, she infuses faith and real life into the lives of her fictional characters. Rachel loves to encourage new writers and is the book the...

Pozostałe książki:

Suknia ślubna Był sobie książę Sweet Caroline Salon sukien ślubnych
Wszystkie książki Rachel Hauck

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Panny młode. Wiosna aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@katala
2019-11-18
4 /10
Przeczytane Współcześnie romansowo 2018

Ta część podobała mi się chyba najmniej. Choć sam pomysł – trzy krótkie historie zakończone wielkim „żyli długo i szczęśliwie” ma swój urok i czar, tak w tym przypadku miałam wrażenie zbyt dalekiego odejścia od rzeczywistości. Historie, nawet jak na konwencję, zdają się zbyt mało wiarygodne, zbyt nierzeczywiste, a przez to za daleko odbiegają od granicy, przy której dobrze się czyta, a za którą, traci się jego sens.
Zgrzytali mi też bohaterowie. Wydawali mi się wyjątkowo nierealni, niekiedy niemal sztuczni w swoich zachowaniach i reakcjach.
Może oderwanie czasowe od poprzedniej części „Panny młode – Lato” pozwoliłoby mi bardziej docenić tę część. Choć z drugiej strony, każdy cykl musi mieć najsłabsze ogniwo i moim zdaniem w przypadku tego, jest to właśnie ta część.
Można przeczytać jako dokończenie serii, ale nie radziłabym od tego tytułu zaczynać poznawanie przygód i perypetii młodych ludzi u progu wielkiego dnia.

| link |
PA
2022-02-10
8 /10
Przeczytane
@kat.czyta
2021-08-23
4 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Panny młode. Wiosna. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

Panny młode. Zima
Panny młode. Zima
Denise Hunter, Deborah Raney, Betsy St. Amant
7/10
„Grudniowa panna młoda” Denise HunterKiedy Layla O’Reilly i Seth Murphy publicznie ogłaszają swoje z...
Panny młode. Lato
Panny młode. Lato
Beth Wiseman, Debra Clopton, Marybeth Whalen
6.5/10
„Długo i szczęśliwie” zaczyna się dziś. Tego lata mamy zaszczyt zaprosić Państwa na trzy wesela. Mar...
Panny młode. Jesień
Panny młode. Jesień
Kathryn Springer, Katie Ganshert, Beth K. Vogt
7.3/10
Wrześniowa panna młoda, Kathryn Springer Po przeprowadzce do Red Leaf Annie jest gotowa nazwać to ma...
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl