Planowanie i zagospodarowanie przestrzenne. Ewolucja systemu

Lidia Piotrowska
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Planowanie i zagospodarowanie przestrzenne. Ewolucja systemu
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Historia systemu planowania przestrzennego – od początku XX wieku do dziś. „Planowanie i zagospodarowanie przestrzenne – ewolucja systemu” to prosty i przejrzysty podręcznik, na który składa się przegląd aktów prawnych i ustaw regulujących planowanie przestrzenne w różnych okresach w Polsce. Dzięki przystępnemu językowi książka w klarowny sposób ukazuje proces ewolucji, który zaszedł w systemie planowania przestrzennego od początku XX wieku, a także pokazuje, z jakich elementów system ten jest zbudowany i w jakim kierunku zmierza jego rozwój. Istotnym elementem publikacji są tabele i rysunki, które ułatwiają zestawienie ze sobą kolejno wprowadzanych do systemu zmian i zrozumienie przyświecających im idei. Lidia Piotrowska – z wykształcenia jest inżynierem gospodarki przestrzennej i magistrem administracji. W swojej karierze zawodowej pełniła różne stanowiska w administracji rządowej i samorządowej, a także w sektorze prywatnym. Posiada uprawnienia do wykonywania zawodu rzeczoznawcy majątkowego i biegłego sądowego w zakresie planowania i zagospodarowania przestrzennego oraz wyceny nieruchomości. Jest autorką wielu publikacji z zakresu gospodarki przestrzennej, infrastruktury informacji przestrzennej (INSPIRE), a także wyceny nieruchomości i prawa.
Data wydania: 2021
ISBN: 978-83-8219-178-3, 9788382191783
Wydawnictwo: Novae Res
Stron: 202
dodana przez: ReginaCatta

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Trudna nauka o planowaniu przestrzennym

17.09.2021
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Historia systemu planowania przestrzennego od początku XX wieku do dziś autorstwa Lidii Piotrowskiej to książka dosyć niesamowita – dla mnie jest jak czarna magia. Choć zrozumiałem o co w niej chodzi, niestety, musze przyznać to z przykrością, niczego się nie nauczyłem. Nie wynika to z problemów z odbiorem czy recepcją tekstu, który jest bardzo pr... {} Recenzja książki Planowanie i zagospodarowanie przestrzenne. Ewolucja systemu

@melkart002@melkart002 {}× 2

Moja opinia o książce

Opinie

@melkart002
2021-09-17
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10

Cytaty z książki

O nie! Książka Planowanie i zagospodarowanie przestrzenne. Ewolucja systemu. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl