Pocałunki w Nowym Jorku

Catherine Rider
6.6 /10
Ocena 6.6 na 10 możliwych
Na podstawie 14 ocen kanapowiczów
Pocałunki w Nowym Jorku
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6.6 /10
Ocena 6.6 na 10 możliwych
Na podstawie 14 ocen kanapowiczów

Opis

Na lotnisku w Nowym Jorku czuć przedświąteczną atmosferę. Wśród gorączkowej bieganiny trwają ostatnie odprawy. Nie wszystkim udziela się jednak radosne podniecenie…
Charlotta miała wrócić do domu po najgorszych miesiącach w swoim życiu, kiedy dowiedziała się, że z powodu śnieżycy jej lot został odwołany. Anthony właśnie zerwał z dziewczyną i teraz kompletnie nie ma ochoty siedzenie przy stole i mierzenie się z problemami rodzinnymi. Dwoje nastolatków wyrusza więc razem do miasta, żeby ukoić swoje złamane serce, ale przez przypadek rozdzielają się w metrze. Czy uda im się odnaleźć, zanim Charlotta na zawsze opuści Wielkie Jabłko, i czy magia świąt będzie sprzyjała magii serc?
Ta wzruszająca i zabawna historia spodoba się każdemu, kto potrafi wyobrazić sobie romans wśród wirujących płatków śniegu na szczycie Empire State Building i kto zastanawia się czasem, czy trzymając w ręku bilet lotniczy, można odnaleźć prawdziwą miłość.
Tytuł oryginalny: Kiss me in New York
Data wydania: 2019-11-13
ISBN: 978-83-66380-15-8, 9788366380158
Wydawnictwo: Feeria
Seria: Kiss me
Stron: 240
dodana przez: Smallbookworld

Autor

Pozostałe książki:

Pocałunki w Nowym Jorku Pocałunki w Paryżu Pocałunki w Londynie
Wszystkie książki Catherine Rider

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Zakochać się w jeden dzień

9.01.2021

Samotna dziewczyna chciała tylko wrócić na Święta do domu, wyjechać z miasta, które ją tak oszukało. Tymczasem jej lot został odwołany z powodu złej pogody. W międzyczasie pewien chłopak zostanie zraniony przez swoją byłą partnerkę. Czy jeden dzień jest w stanie wszystko zmienić? Co się stanie, gdy te osoby poznają się i spędzą miło niecałą dobę? ... Recenzja książki Pocałunki w Nowym Jorku

@kl.grz@kl.grz × 3

Urocza zimowa opowieść i miłości nastolatków. Idealna historia do poczytania w święta!

28.11.2019

Nastoletnia Charlotte o godzinie 14.00 w Wigilię Bożego Narodzenia trafia a lotnisko w Nowym Jorku. Wszędzie czuć świąteczną atmosferę, a ludzie wydają się być okropnie zabiegani ale i szczęśliwi. Charlotte jednak jest kompletnie przybita- po ciężkim zawodzie miłosnym wraca na święta do swojego domu w Anglii. Dziwny zbieg okoliczności i nietypowa... Recenzja książki Pocałunki w Nowym Jorku

@alien125@alien125 × 3

Pocałunki w Nowym Jorku

5.04.2022

Na lotnisku w Nowym Jorku czuć już świąteczną atmosferę. Wśród bieganiny trwają ostatnie odprawy. Charlotte miała wrócić do domu z Nowego Jorku do domu w Anglii. Po tym jak chłopak Colin złamał jej serce chcę o tym zapomnieć i dalej żyć normalnie. Gdy jednak odwołano jej lot załamała się. Anthony'ego właśnie rzuciła dziewczyna i zostawiła dla inn... Recenzja książki Pocałunki w Nowym Jorku

@juliaszlucha7@juliaszlucha7

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@alien125
2019-11-28
8 /10
Przeczytane

Urocza zimowa opowieść i miłości nastolatków. Idealna historia do poczytania w święta!

× 1 | link |
@syl_wia_88
2020-02-19
8 /10
Przeczytane

Przyjemna i lekka książka z tematem Świąt w tle 🤩 czy dwoje młodych ludzi, po rozstaniach ma szansę na miłość i łatwe zapomnienie o starej miłości?
.
Bohaterami są Charlotta, która na Boże Narodzenie miała wrócić do domu do Anglii, po najgorszych miesiącach w swoim życiu, chodzi o rozstanie ze swoim chłopakiem Collinem, który jak się okazuje później wcale jej nie kochał. Niestety jej lot zostaje odwołany z powodu śnieżycy. Oraz bohaterem jest Anthony, z którym zrywa dziewczyna i teraz kompletnie nie ma ochoty na siedzenie przy stole i mierzenie się z problemami rodzinnymi. Chłopak nie może pogodzić się również ze śmiercią swojej matki, w której miał oparcie.
.
Dwoje nastolatków wyrusza w miasto, tropem poradnika "Zapomnij o swoim byłym w dziesięciu prostych krokach". Oboje potrzebują tego, aby ukoić swoje złamane serce. Wspaniałe spędzają ze sobą czas, niestety przez przypadek rozdzielają się w metrze.
.
Czy tych dwoje siebie odnajdzie? Czy coś z tego będzie? 🤩
.
Jednym słowem fajna książka, lekka i przyjemna. Idealna na zimowy i świąteczny wieczór 🤩
.
Na koniec mały cytat...
🌺"9. ZOBACZ SIEBIE TAK, JAK WIDZI CIĘ KTOŚ INNY.
Lustra często kłamią, a zwierciadła w naszych umysłach są emocjonalnym
odpowiednikiem gabinetu krzywych luster, zrobionych z zaczarowanego szkła, którym
manipulujemy za każdym razem, gdy się o coś obwiniamy. Jedynie w oczach innych ludzi
możemy dostrzec te części nas samych, na które często w...

| link |
@viki_zm
2020-08-05
6 /10
Przeczytane Posiadam Ebook 2020

Na lotnisku w Nowym Jorku czuć przedświąteczną atmosferę. Wśród gorączkowej bieganiny trwają ostatnie odprawy. Charlotta miała wrócić do domu po najgorszych miesiącach w swoim życiu, kiedy dowiedziała się, że z powodu śnieżycy jej lot został odwołany. Anthony właśnie zerwał z dziewczyną i kompletnie nie ma ochoty na siedzenie przy stole i mierzenie się z problemami rodzinnymi. Dwoje nastolatków, którzy poznali się kilka minut temu wyrusza razem do miasta, żeby ukoić swoje złamane serce. Podróżują, by spróbować wykonać wszystkie kroki z książki i zapomnieć o rozstaniach i problemach. Niestety przez przypadek rozdzielają się w metrze. Czy uda im się odnaleźć, zanim Charlotta na zawsze opuści Nowy Jork? Czy odnajdą to czego szukają?
Jest to wzruszająca i zabawna historia rozpoczynająca się od przypadkowego spotkania. Czy trzymając w ręku bilet lotniczy, można odnaleźć prawdziwą miłość? Miedzy innymi tego dowiecie się jeśli przeczytacie powieść.

| link |
@juliaszlucha7
@juliaszlucha7
2022-05-01
8 /10
Przeczytane

Polecam też przeczytać inne części z tej serii. Nie trzeba czytać innych części żeby wiedzieć o co chodzi. Moja ocena jest to 8/10. Książce tylko zabrakło tego, że mogła być troszeczkę mniej rozbudowana choć i tak był to dla mnie fajny wieczór. W tej książce płakałam i śmiałam się. Szybko dosyć przeczytałam tę książkę. Czytałam to w zimę więc też wprowadza w zimowy nastrój. Nie za dużo rzeczy bym tu zmieniła ale niektóre rzeczy tak. Wiele osobą może się spodobać, ponieważ jest szybka i wprowadza w ten świąteczny nastrój. Idealna historia do poczytania w święta. Czy trzymając bilet lotniczy w ręku można się zakochać. Idealnie jest to czytać właśnie w święta, ponieważ wprowadza to w świąteczny nastrój. Trzeba sobie tylko wyobrazić trochę śniegu. Jest to idealne dla nastolatków.

| link |
KS
@ksiazkowyregal
2020-01-10
3 /10
Przeczytane

Po tej książce spodziewałam się czegoś dużo lepszego. Zwykła młodzieżowa historia. Nic wciągającego i zaskakującego.

| link |
@place.of.reading
@place.of.reading
2022-01-29
5 /10
Przeczytane
@kl.grz
2021-01-03
9 /10
Przeczytane
@Justyna_Buszka
2020-12-21
7 /10
Przeczytane
NA
@Natalia14
2020-12-10
6 /10
Przeczytane
@haudek
2020-07-02
6 /10
Przeczytane Ein 2019-Książki
@Bujaczek
2020-03-13
7 /10
Przeczytane 2020 Świątecznie ;)
MO
@Moniskape
2020-02-10
5 /10
Przeczytane
@Shayla_reading
@Shayla_reading
2019-12-31
8 /10
Przeczytane
@Zacisze.Ksiazkoholiczki
@Zacisze.Ksiazkoholiczki
2019-12-28
6 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

Życie to podróż, a ty brzmisz tak, jakbyś nie zamierzała wyściubiać nosa poza jeden tor bieżni.
Dodaj cytat