Podstawy skrawania materiałów konstrukcyjnych, wydanie 3

Prof. dr hab. inż. Wit Grzesik
Podstawy skrawania materiałów konstrukcyjnych, wydanie 3
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Obróbka skrawaniem jest podstawową techniką wytwarzania w budowie maszyn, lotnictwie i motoryzacji. Bez znajomości podstaw skrawania nie można projektować nowoczesnych i efektywnych procesów technologicznych, ani prowadzić wysokowydajnej obróbki części maszyn. Publikacja ta stanowi bogate kompendium wiedzy o procesie skrawania i jego zastosowaniach w przemyśle. W książce przedstawiono obecny stan wiedzy o kształtowaniu ubytkowym materiałów konstrukcyjnych ostrzami o zdefiniowanej geometrii. Wydanie trzecie rozszerzono o nowe wiadomości dotyczące modelowania procesu skrawania, nowoczesnych technik kształtowania materiałów, roli techniki komputerowej i informacyjnej w procesie skrawania, techniki VR oraz charakterystyki 3D chropowatości powierzchni. Książkę kierujemy do studentów uczelni technicznych z kierunkami takimi jak np.: mechanika i budowa maszyn czy inżynieria produkcji, ale również dla praktyków (inżynierów, projektantów) z racji jej walorów aplikacyjnych w zakładach przemysłowych.
Data wydania: 2018-08-16
ISBN: 978-83-01-19919-7, 9788301199197
Wydawnictwo: Naukowe PWN
Stron: 420

Autor

Prof. dr hab. inż. Wit Grzesik Prof. dr hab. inż. Wit Grzesik prof. dr hab. inż. Wit Grzesik Politechnika Opolska, Wydział Mechaniczny Katedra Technologii Maszyn i Automatyzacji Produkcji Prof. dr hab. inż. Wit Grzesik jest profesorem zwyczajnym Politechniki Opolskiej, zatrudnionym w Katedrze Technologii Ma...

Pozostałe książki:

Podstawy skrawania materiałów metalowych Kobieta boska tajemnica Podstawy skrawania materiałów konstrukcyjnych Koleją na wakacje. Wycieczki z klasą 5 Hybrydowe metody obróbki materiałów konstrukcyjnych
Wszystkie książki Prof. dr hab. inż. Wit Grzesik

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Podstawy skrawania materiałów konstrukcyjnych, wydanie 3 aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Podstawy skrawania materiałów konstrukcyjnych, wydanie 3. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl