Polanica-Zdrój i okolice dla aktywnych

Zbigniew Franczukowski
Polanica-Zdrój i okolice dla aktywnych
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Polanica-Zdrój w przewodniku „dla aktywnych” traktowana jest jako miejsce dla wszystkich, którzy pragną spędzić wolny czas w ruchu i nabrać dystansu do tempa dzisiejszego świata. Zarówno dla ludzi młodych, rodzin z dziećmi, jak i seniorów. Centralne położenie na Ziemi kłodzkiej decyduje o tym, że jest to również świetny punkt wypadowy dla wycieczek pieszych, rowerowych i samochodowych, a zimą narciarskich – wszystkie w promieniu do ok. 40 km od uzdrowiska.
ISBN: 978-83-64338-23-6, 9788364338236
Wydawnictwo: Press-Forum

Autor

Zbigniew Franczukowski Zbigniew Franczukowski Zbigniew Franczukowski jest autorem kilkudziesięciu książek promujących zdrowy tryb życia, odnowę biologiczną i polskie miejsca zdrowia, zarówno w kontekście współczesnym, jak i historycznym. Organizatorem zagranicznych konferencji propagujących pol...

Pozostałe książki:

Gmina Mielno w pigułce Polanica-Zdrój. Spojrzenie w przeszłość Polanicki Park Zdrojowy Ponad 344 atrakcje Ziemi Kłodzkiej i czeskiego pogranicza Bedeker polanicki
Wszystkie książki Zbigniew Franczukowski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Polanica-Zdrój i okolice dla aktywnych? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Polanica-Zdrój i okolice dla aktywnych. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl