Polanica-Zdrój. Spojrzenie w przeszłość

Zbigniew Franczukowski
Polanica-Zdrój. Spojrzenie w przeszłość
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Luksusowy album poświęcony bogatym dziejom uzdrowiska, bogaty w materiał ikonograficzny liczący blisko 2000 starych fotografii i dokumentów. Kompendium wiedzy o miejscowości, od jej zarania do końca 1. połowy XX w., drukowane równolegle w językach polskim i niemieckim.
Data wydania: 2017
ISBN: 978-83-928640-3-5, 9788392864035
Wydawnictwo: Press-Forum
Stron: 500

Autor

Zbigniew Franczukowski Zbigniew Franczukowski Zbigniew Franczukowski jest autorem kilkudziesięciu książek promujących zdrowy tryb życia, odnowę biologiczną i polskie miejsca zdrowia, zarówno w kontekście współczesnym, jak i historycznym. Organizatorem zagranicznych konferencji propagujących pol...

Pozostałe książki:

Ponad 344 atrakcje Ziemi Kłodzkiej i czeskiego pogranicza Alfabet polskich uzdrowisk Bedeker polanicki Gmina Mielno w pigułce Polanica-Zdrój i okolice dla aktywnych Polanica-Zdrój. Spojrzenie w przeszłość Polanicki Park Zdrojowy
Wszystkie książki Zbigniew Franczukowski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Polanica-Zdrój. Spojrzenie w przeszłość aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Polanica-Zdrój. Spojrzenie w przeszłość. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl