Polskie miasta

Paweł Klint
Polskie miasta
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Udajmy się w pasjonującą podróż po naszym kraju, by móc zobaczyć wszystko to, co najcenniejsze i unikatowe w polskich miastach. Czytając tę książkę, odkryjemy najistotniejsze fakty dotyczące powstania, rozwoju, a niekiedy również upadku grodów od Odry po Bug i od Bałtyku po Tatry. Poznamy życie dawnych mieszkańców, którzy zostawili potomnym budzącą podziw materialną spuściznę. Trzydziestka wybranych miejscowości to zbiór nieprzypadkowy. Znalazły się w nim te szczycące się najbogatszą historią i pielęgnowanymi od stuleci tradycjami.
- Album zawiera ponad 280 kolorowych fotografii, ukazujących najciekawsze i najbardziej wartościowe zabytki w opisywanych miastach oraz przedstawiających
najpiękniejsze miejsca, które decydują o ich niepowtarzalnym klimacie.
- Historie poszczególnych miast dostarczają ciekawych i często nieznanych powszechnie wiadomości na temat wydarzeń, od najstarszych dziejów aż po współczesność.
- Interesująco przedstawione zostały postacie historyczne, których życie i działalność związane były z losami poszczególnych miejscowości.
Data wydania: 2010
ISBN: 978-83-60333-48-8, 9788360333488
Wydawnictwo: ADAMUS
Stron: 176

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Polskie miasta? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Polskie miasta. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl