Porąb i spal. Książka zamiast siekiery. Activity book

Lars Mytting
Porąb i spal. Książka zamiast siekiery. Activity book
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Niespełna rok po spektakularnym polskim debiucie Porąb i spal, do księgarni trafia specjalnie zaprojektowany, inspirowany gawędziarską opowieścią Larsa Myttinga activity book. To bogato ilustrowana książka przepełniona kalamburami, zagadkami, quizami, zadaniami oraz ćwiczeniami rozwijających pamięć i wyobraźnię, która dostarczy wielbicielom talentu norweskiego autora niczym nieskrępowanej zabawy. Da poczucie dobrze spędzonego czasu i obudzi głęboko skrywane pokłady pomysłowości. Obok gwarancji czystej rozrywki Porąb i spal. Książka zamiast siekiery ma też walory edukacyjne. Powstała nie tylko z myślą o fanach rąbania, palenia oraz czytania o drewnie i drzewach, ale też o tym, by zmęczeni informacyjnym szumem odbiorcy oderwali wzrok od komputerów i smartfonów, i skierowali go na naturę. Mytting przemycił tu znane z Porąb i spal scenki, zagadnienia oraz ciekawostki związane z przyrodą, ekologią czy zwyczajami panującymi w krajach skandynawskich. Lars Mytting o sobie: Urodziłem się w 1968 roku. Pierwsze teksty układałem na drzwiach lodówki z magnetycznych liter. Nigdy nie grałem w nogę. Poza tym uczestniczyłem jednak w zwykłym życiu wioski, jeżdżąc na motorowerze, polując na kaczki i utrzymując bliski kontakt z ludźmi - widać to w moim sposobie pisania i literackich portretach. Pracowałem jako dziennikarz i eseista dla gazet "Dagningen", "Aftenposten" i muzycznego czasopisma "Beat". Nie prowadziłem dotąd życia pełnego fantastycznych przygód, ale przydarzyły mi się bardzo rozwijające dorywcze prace, na przykład jako tragarz na fermie norek, wielokrotnie odznaczany opiekun rodzinny w bazie wojskowej w Jorstadmoen oraz parobek w Norwegii i Kanadzie. Przez wiele lat byłem redaktorem w wydawnictwie, po czym w roku 2006 wydałem powieść Konie mechaniczne. Jesienią 2011 w Norwegii wyszła książka Porąb i spal, niedługo po tym napisałem powieść Płyń z tonącymi. Prowadzę spokojne życie wraz z żoną, dwiema córkami i trzema angielskimi samochodami, starym motorem BMW 650 parallell-twin, kolekcją pilarek łańcuchowych, maszyn do pisania oraz glebogryzarką i innymi narzędziami.
Data wydania: 2016-11-09
ISBN: 978-83-64846-74-8, 9788364846748
Wydawnictwo: Agora
Stron: 64

Autor

Lars Mytting Lars Mytting
Urodzony 1 marca 1968 roku w Norwegii (Fåvang)
Lars Mytting pochodzi z Favang w Gudbrandsdalen. Z wykształcenia jest dziennikarzem, pisał między innymi dla Dagningen, Aftenposten, Arbeiderbladet i Beat, pracował także jako redaktor w jednym z norweskich wydawnictw. Zadebiutował w 2006 roku powie...

Pozostałe książki:

Płyń z tonącymi Porąb i spal. Wszystko co mężczyzna powinien wiedzieć o drewnie Siostrzane dzwony Tkanina z Hekne
Wszystkie książki Lars Mytting

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Porąb i spal. Książka zamiast siekiery. Activity book nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Porąb i spal. Książka zamiast siekiery. Activity book. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl