Potęga teraźniejszości. Dziennik

Eckhart Tolle
Potęga teraźniejszości. Dziennik
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

W "Dzienniku" znajdziemy starannie dobrane cytaty zaczerpnięte z bestsellerowej książki "Potęga teraźniejszości", piękne, artystyczne ilustracje oraz miejsce do zapisywania własnych przemyśleń. Korzystając z ponadczasowych nauk Eckharta Tolle, czytelnik będzie mógł pogłębić doświadczenie „intensywnej, świadomej obecności w teraźniejszej chwili” i dzięki temu zbliżyć się do odpowiedzi na fundamentalne pytania dotyczące prawdziwego JA. "Dziennik" pomaga czytelnikom w pogłębianiu praktyki uważności poprzez rejestrowanie codziennych doświadczeń i zachodzących zmian.  
Data wydania: 2019-10-15
ISBN: 978-83-7579-733-6, 9788375797336
Wydawnictwo: Galaktyka
Stron: 160
dodana przez: bookkeeper

Autor

Eckhart Tolle Eckhart Tolle
Urodzony 16 lutego 1948 roku w Niemczech (Lünen)
Eckhart Tolle (Ulrich Leonard Tölle)jest współczesnym nauczycielem duchowym i autorem książek i wykładów z dziedziny duchowości. Nie jest związany z żadną konkretną religią ani tradycją. W wieku 22 lat rozpoczął studia na Uniwersytecie Londyńskim ...

Pozostałe książki:

Praktykowanie potęgi teraźniejszości Nowa Ziemia Strażnicy istnienia Mowa ciszy. Twoje codzienne wsparcie Potęga teraźniejszości
Wszystkie książki Eckhart Tolle

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Potęga teraźniejszości. Dziennik? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Potęga teraźniejszości. Dziennik. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl