Recenzje książki "Powiedz tak!"

Dodaj swoją recenzję

Pamiętaj: wychodząc za mężczyznę, żyjesz z nim, nie z jego rodziną ;)

@albin.sylwia @albin.sylwia · 2019-08-13 18:33:52

„Powiedz tak!” to przykład literatury zdecydowanie kobiecej, lekkiej w odbiorze i przyjemnej w czytaniu. Gabaryty mogą trochę przerażać, wszak książka ma ponad 500 stron, ale lektura postępuje tak szybko, że zanim się obejrzymy, będziemy mieć ją przeczytaną. Jak sam tytuł na to wskazuje tematem jest miłość. Zatem macie przed sobą klasyczny roma... czytaj dalej »

Uroczo i przesłodko.

@Olaa_czyta @Olaa_czyta · 2019-08-10 09:00:49

Stefania Trocka przyjmuje oświadczyny ukochanego i postanawia stworzyć z Nim idealne gniazdko rodzinne. Bezapelacyjnie zdobywa serce córki Michała, Melanii i gdy wszystko wydaje się być doskonałe na ich drodze stają demony przeszłości - była żona Malczewskiego oraz znienawidzony ojciec Trockiej. Zaczynają się kłopoty w raju! Nawet owe kłopoty nie... czytaj dalej »

Powiedz tak!

@Martyna_Juryniec @Martyna_Juryniec · 2019-08-06 12:14:16

„Powiedz tak!” Anny Szafrańskiej to cudowna opowieść o miłości, rodzinie, przebaczeniu i bliskości. Lecz czy miłość wystarczy, czy trzeba jeszcze zdobyć sympatię rodziny? Stefania-26 letnia kobieta, która mając 16 lat wiele przeszła... Co się wydarzyło, gdy Stefania miała 16 lat? Czy pogodzi się z przeszłością i rozwiąże sprawę sprzed 10 la... czytaj dalej »

Odpoczynek z książką

@Maruuuda @Maruuuda · 2019-08-04 11:31:09

Umówmy się- nie zawsze mam ochotę na wykwintny trzydaniowy obiad. Nie każde wyjście do kina musi być wstrząsającym przeżyciem emocjonalnym. Nie każda randka z narzeczonym to seria miłosnych uniesień. Czasem ze szczerą ochotą zamawiam pizzę, albo co gorsza- wychodzę na kebaba. I to jest super. Czasem kupuję bilety na kolejny z serii filmów Marvela ... czytaj dalej »

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się