Prawo urzędnicze Unii Europejskiej

Anetta Dębicka
Prawo urzędnicze Unii Europejskiej
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Urzędy i urzędnicy Wspólnot Europejskich są w dużej mierze odpowiedzialni za sukcesy i niepowodzenia Unii Europejskiej. Nasza wiedza o służbach cywilnych Wspólnot jest bardzo nikta.Niniejsza publikacja jest pierwszym szerokim opracowaniem dotyczącym Adresatami Prawa urzędniczego Unii Europejskiej są wszyscy, którzy współpracują ze Wspólnotami bądź chcą się ubiegać o stanowiska urzędnicze w ich strukturach organizacyjnych. Ż punktu widzenia polskich urzędników może ona stanowić źródto informacji o unijnym aparacie urzędniczym w aspekcie analityczno-porównawczym. Książka skierowana jest również do studentów i nauczycieli akademickich na wydziałach prawa, administracji publicznej, europeistyki i stosunków międzynarodowych. Ze względu na szeroki wybór orzecznictwa może być ona również pomocnym narzędziem pracy dla adwokatów i radców prawnych, którzy będą reprezentować strony w powództwach z zakresu urzędniczego prawa wspólnotowego.
Data wydania: 2004
ISBN: 978-83-7416-218-0, 9788374162180
Wydawnictwo: ABC

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Prawo urzędnicze Unii Europejskiej? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Prawo urzędnicze Unii Europejskiej. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl