Projekt McKinsey Skuteczne techniki zespołołowego rozwiązywania konfliktów

Friga Paul N.
Projekt McKinsey Skuteczne techniki zespołołowego rozwiązywania konfliktów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Rozwiązywanie problemów to wysiłek zespołowy. Czy mamy do czynienia z wprowadzaniem dużych zmian w pojedynczym oddziale bądź w całej firmie, czy też odnalezieniem i usunięciem kłód leżących pod nogami bądź przywróceniem wigoru słabnącej satysfakcji klienta ? lepsze zespoły zawsze będą tworzyć lepsze rozwiązania.

Bazując na kulturze skupionej wokół rozwiązań i zachowań opisanych w światowym bestsellerze McKinsey ? sposób na sukces oraz opierając się na niezrównanych umiejętnościach analitycznych przedstawionych w Umyśle McKinsey, ostatni tom Trylogii McKinsey dostarcza metodyk przydatnych w budowaniu zespołu i komunikacji. Dzięki nim konsultanci McKinsey tworzą najwyższej klasy rozwiązania biznesowe, które jednocześnie trzymają się realiów.

Dowiedz się, jak krok po kroku:
? Ustanowić dobre kanały komunikacyjne
? Ocenić bieżący poziom wydajności
? Zidentyfikować kluczowe pytania dotyczące problemu do rozwiązania
? Opracowywać i testować hipotezy
? Syntetyzować istotne informacje w prezentacji

Oprócz sprawdzonych w praktyce strategii dr Friga wyposaża czytelnika w arsenał narzędzi, ćwiczeń, wskazówek, list kontrolnych oraz najlepszych praktyk, które o rząd wielkości podnoszą sprawność zespołu w rozwiązywaniu problemów i pozwalają nieustannie osiągać wyniki światowej klasy.

Praca została oparta na doświadczeniach autora i jego badaniach w McKinsey oraz innych organizacjach i nie jest sponsorowana ani zatwierdzona przez McKinsey bądź inną firmę konsultingową. Książka nie zawiera żadnych poufnych i zastrzeżonych informacji McKinsey ani też żadnej innej firmy konsultingowej lub klienta.
Data wydania: 2009
ISBN: 978-83-7541-058-7, 9788375410587
Wydawnictwo: APN PROMISE

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Projekt McKinsey Skuteczne techniki zespołołowego rozwiązywania konfliktów nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Projekt McKinsey Skuteczne techniki zespołołowego rozwiązywania konfliktów. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe