Projekt McKinsey Skuteczne techniki zespołołowego rozwiązywania konfliktów

Friga Paul N.
Projekt McKinsey Skuteczne techniki zespołołowego rozwiązywania konfliktów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Rozwiązywanie problemów to wysiłek zespołowy. Czy mamy do czynienia z wprowadzaniem dużych zmian w pojedynczym oddziale bądź w całej firmie, czy też odnalezieniem i usunięciem kłód leżących pod nogami bądź przywróceniem wigoru słabnącej satysfakcji klienta ? lepsze zespoły zawsze będą tworzyć lepsze rozwiązania.

Bazując na kulturze skupionej wokół rozwiązań i zachowań opisanych w światowym bestsellerze McKinsey ? sposób na sukces oraz opierając się na niezrównanych umiejętnościach analitycznych przedstawionych w Umyśle McKinsey, ostatni tom Trylogii McKinsey dostarcza metodyk przydatnych w budowaniu zespołu i komunikacji. Dzięki nim konsultanci McKinsey tworzą najwyższej klasy rozwiązania biznesowe, które jednocześnie trzymają się realiów.

Dowiedz się, jak krok po kroku:
? Ustanowić dobre kanały komunikacyjne
? Ocenić bieżący poziom wydajności
? Zidentyfikować kluczowe pytania dotyczące problemu do rozwiązania
? Opracowywać i testować hipotezy
? Syntetyzować istotne informacje w prezentacji

Oprócz sprawdzonych w praktyce strategii dr Friga wyposaża czytelnika w arsenał narzędzi, ćwiczeń, wskazówek, list kontrolnych oraz najlepszych praktyk, które o rząd wielkości podnoszą sprawność zespołu w rozwiązywaniu problemów i pozwalają nieustannie osiągać wyniki światowej klasy.

Praca została oparta na doświadczeniach autora i jego badaniach w McKinsey oraz innych organizacjach i nie jest sponsorowana ani zatwierdzona przez McKinsey bądź inną firmę konsultingową. Książka nie zawiera żadnych poufnych i zastrzeżonych informacji McKinsey ani też żadnej innej firmy konsultingowej lub klienta.
Data wydania: 2009
ISBN: 978-83-7541-058-7, 9788375410587
Wydawnictwo: APN PROMISE

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Projekt McKinsey Skuteczne techniki zespołołowego rozwiązywania konfliktów nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Projekt McKinsey Skuteczne techniki zespołołowego rozwiązywania konfliktów. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl