Proroczy żart

Irena Dobosiewicz
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Proroczy żart
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Kiedy następne umówione spotkanie głównej bohaterki Bożeny z dzielnicowym nie dochodzi do skutku, pod wpływem silnych emocji wymyśla diabelski plan, który jej zdaniem powinien doprowadzić do ich natychmiastowej konfrontacji. I się nie myli, ale... okazuje się, że podstępny żart się urzeczywistnia i zostaje wraz z kilkunastoletnią córką oskarżona o usiłowanie zabójstwa swego dwudziestoparoletniego syna Piotra, który trafia do szpitala. Tu ku przerażeniu rodziców okazuje się, że nie ma on grupy krwi żadnego z nich, co oznacza, że nie jest ich dzieckiem. Sprawy zaczynają się coraz bardziej gmatwać, a wzajemne podejrzenia i oskarżenia zdają się doprowadzać do rozpadu rodziny. Czy uda im się wyjaśnić kto czyhał na życie Piotra? Czyim jest dzieckiem? I czy mimo wszystko potrafią pozostać nadal rodziną?
Data wydania: 2019
ISBN: 978-83-7456-269-0, 9788374562690
Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy "Świadectwo"
Stron: 367
dodana przez: kazal_ka

Autor

Irena Dobosiewicz Irena Dobosiewicz Autorka książek, które poruszają tematy dotyczące współczesnego życia. Opisane w książkach problemy i sytuacje mogą spotkać każdego z nas.

Pozostałe książki:

Na przekór Przeklęta Tajemnica Przerwane więzy Wyrokiem Sądu
Wszystkie książki Irena Dobosiewicz

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czas zapłaty za kłamstwo - "Proroczy żart "

30.12.2019

Powieść Ireny Dobosiewicz "Proroczy żart " jest według mnie książką wartą przeczytania. Zaczyna się, gdy kobieta wraz z córką wybierają się na spotkanie z dzielnicowym. Jednak, gdy po raz kolejny nie dochodzi ono do skutku, kobieta wymyśla masakryczny żart, ktory w końcu doprowadza do wspólnej konfrontacji. W wyniku nieprzemyślanego podstępu kobi... Recenzja książki Proroczy żart

Moja opinia o książce

Opinie

@Allbooksismylife
2021-02-21
10 /10
Chcę przeczytać
@izka91201
2019-12-30
10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

“Wiem, że w pracy musimy kierować się żelaznymi zasadami prawa. Że każdy czyn, występek ma swój paragraf, ale nie wolno nam nigdy zapominać o człowieczeństwie, że po za tym iż jesteśmy stróżam...”
#
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl