Przestań się zamartwiać

Joanna Godecka
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Przestań się zamartwiać
Książka Przestań się zamartwiać
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

 Jak zyskać poczucie bezpieczeństwa, spokój wewnętrzny i równowagę emocjonalną, aby móc budować, zamiast bezustannie z czymś walczyć

„A co będzie, jeśli...”. Jesteś mistrzynią w snuciu czarnych scenariuszy? Gryziesz się sprawami, które jeszcze się nie wydarzyły? Obsesyjnie roztrząsasz rzeczy, które w ogóle mogą się nie wydarzyć? A kiedy coś się jednak stanie, ze zdumiewającą szybkością wpadasz w histerię? Ta książka jest dla ciebie.

Pomoże ci znaleźć sposoby na ograniczenia tego wszystkiego do minimum. Nie obiecuje, że zupełnie się uwolnisz od zamartwiania, ale będziesz mniej się niepokoić, lęk nie będzie cię paraliżował, a/lub niespełnione oczekiwania i palące poczucie niesprawiedliwości doprowadzały na skraj obłędu. Obiecuje ci poprawę sytuacji i zbudowanie poczucia bezpieczeństwa. 
Data wydania: 2020-01-22
ISBN: 978-83-287-1330-7, 9788328713307
Wydawnictwo: Wydawnictwo MUZA S.A.
Kategoria: Poradniki
Stron: 224
dodana przez: Chassefierre

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

"Przestań się zamartwiać"

„Nie możliwe jest, aby jednocześnie się martwić i czuć bezpiecznie”. Joanna Godecka jest terapeutką, konsultantką i komentatorką zagadnień związanych z praktyką obecności, relakcjami, poczuciem własnej wartości, samooceną kobiet. Autorka napisała swój poradnik czerpiąc inspiracje z własnych trudnych życiowych doświadczeń. Opiera się na własnych i nie tylko lękach, sytuacjach stresujących i próby przełożenia swoich słabości w siłę. Wyraźnie stawia nacisk na to, aby budować w sobie poczucie bezpieczeństwa. Pani Joanna wprowadza nas w zawiłości i zależności walki o wewnętrzny spokój. Robi to b... czytaj dalej »

Moja opinia o książce

Opinie
@tatiaszaaleksiej
2020-02-11
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Przestań się zamartwiać. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}