Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie

Alina Adamowicz, Joanna Godecka
7.9 /10
Ocena 7.9 na 10 możliwych
Na podstawie 7 ocen kanapowiczów
Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7.9 /10
Ocena 7.9 na 10 możliwych
Na podstawie 7 ocen kanapowiczów

Opis

Hejt i krytyka to zjawiska, z którymi musimy się mierzyć w dzisiejszym życiu. Jednak zdarza się, że najsurowszym krytykiem jest wewnętrzny głos, który ukrywa się w naszej głowie i mówi nam „znowu dałaś plamę”, „to ci się nie uda”, „siedź cicho, są mądrzejsi od ciebie” itd. Najczęściej te oskarżenia nie mają nic wspólnego z faktami, ale sprawiają, że rezygnujemy z wyzwań, przejmujemy się nadmiernie porażkami i czujemy się gorsi od innych.

W książce autorki proponują różne strategie, które pomogą zmierzyć się z tym wewnętrznym głosem i sprawić, aby w końcu zamilkł lub - co więcej - zaczął wspierać i zachęcać do działania. Zaprosiły do rozmów na te tematy: Katarzynę Cichopek, Darię Ładochę, Odetę Moro, Honoratę Skarbek, Dorotę Welman, Zofię Zborowską-Wronę.

Alina Adamowicz – blogerka i Joanna Godecka – psychoterapeutka i life coach, autorka: Bądź pewna siebie, Nie odkładaj życia na później, Przestań się zamartwiać, Szczęście w miłości.

Data wydania: 2020-11-04
ISBN: 978-83-287-1528-8, 9788328715288
Wydawnictwo: Muza
Kategoria: Poradniki
Stron: 224

Autor

Alina Adamowicz Alina Adamowicz Terapeutka kobiet, trenerka pozytywności emocjonalnej i certyfikowany coach. Autorka książek („Pozytywki”, „Jak uciszyć krytyka wewnętrznego”) i ekspertka telewizyjna. Prowadzi najpopularniejszy w Polsce profil terapeutyczny dla kobiet na Instagrami...

Pozostałe książki:

Super związek. Jak stworzyć dobrą i trwałą relację, która się nie rozpadnie Nigdy nie wstydź się siebie
Wszystkie książki Alina Adamowicz

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka dla każdej kobiety

17.11.2020

Kto najlepiej zna kobietę? – inna kobieta, a w przypadku książki „Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie” to dwie kobiety. Alina Adamowicz i Joanna Godecka z racji wykonywanych zawodów i podejrzewam wieloletniej pracy nad kobiecą psychiką wiedzą o czym piszą. Jestem ukontentowana tą lekturą. Czytając kolejne rozdziały miałam nieod... Recenzja książki Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie

Jak uciszyć wewnętrzengo krytyka i uwierzyć w siebie

15.04.2021

Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie to poradnik, który zdecydowałam się kupić za poleceniem samej autorki. Od dłuższego czasu w mediach społecznościowych obserwuję Panią Alinę Adamowicz, która jest niezwykle sympatyczną i ciepłą osobą. Daje kobietom dużo motywacji i pozytywnej energii a także kopniaka do działania. Kiedy wpomniała... Recenzja książki Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie

@Wiolka@Wiolka × 1

Zachwycam się.

6.12.2020

Czytałam dziesiątki książek o pewności siebie, prowadzę warsztaty z zakresu pewności siebie w branży IT, obejrzałam setki materiałów dostępnych w sieci, słuchałam rad osób pracujących w marketingu sieciowym, sama podejmowałam próby walki z własnymi kompleksami, może to nie wszystko, ale wystraczająco wiele, by powiedzieć, że mam pojęcie na ten t... Recenzja książki Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie

Przeczytaj koniecznie!

28.11.2020

Alina Adamowicz - terapeutka, która prowadzi poczytnego bloga, ale również doświadczona menedżerka, coach i trenerka pozytywności emocjonalnej. Joanna Godecka - psychoterapeutka i ekspertka w zarządzaniu emocjami. Autorka „Bądź pewny siebie”, „Nie odkładaj życia na później”, „Szczęście w miłości”, „Przestań się zamartwiać”. Przy takim duecie autor... Recenzja książki Jak uciszyć wewnętrznego krytyka i uwierzyć w siebie

Moja opinia o książce

Opinie

@Bookmaania
2020-11-15
7 /10
Przeczytane

''Jak uciszyć wewnętrznego krytyka'' to ciekawa propozycja dla kobiet, które na swojej drodze czują się niedowartościowane, przepełnione negatywnymi emocjami oraz pasywnym zdaniem o własnej osobie.

Nie możemy patrzeć na siebie w negatywny sposób. Łatwo powiedzieć, trudniej wykonać. Żyjemy w czasach, gdzie każdy jest porównywany, a całokształt jest zbyt wyidealizowany. Wprowadza to wiele osób, nie tylko kobiety w cały ogrom kompleksów. Sama muszę jeszcze nad tym popracować i długa droga przede mną, ale wiem, że będę powracać do fragmentów z książki i w dalszym stopniu pracować nad lepszym zdaniem o sobie.

Każda z nas jest wartościowa, piękna i potrzebna.

Słyszymy cały ogrom pozytywów na własny temat od najbliższych i przyjaciół, jeśli jednak kiedy pozostajesz sama z własnym odbiciem i tego nie dostrzegasz potrzebujesz pomocy. W tej małej niebieskiej książce otrzymasz wiele podbudowujących wywiadów ze znanymi kobietami. Tak, możesz stwierdzić, że nie mają one problemów, ale to tylko samoakceptacja. I właśnie tutaj wychodzi ich ciężka praca jaką osiągnęły wypracowując przede wszystkim pozytywne nastawienie i zdanie na temat własnej osoby. Bo kto jak kto, ale sama najlepiej znasz swoje mocne i te słabsze strony, jednak trzeba patrzeć na siebie tylko pod pozytywnym kątem, dlatego też powstała ta książka autorek Aliny Adamowicz oraz Joanny Godeckiej.

× 12 | link |
@Wiolka
2021-04-15
8 /10
Przeczytane

Jak najbardzije polecam ten poradnik. Jak najbardziej warto przeczytać. Każda kobieta odnajdzie w niej cząstkę siebie a na pewno dopiwedź na pytania, które pewnie nie raz sobie zadaje.

| link |
@Oktaryna
2020-12-29
7 /10
Przeczytane > Legimi 2020
@kachna.janisz
2020-12-06
10 /10
Przeczytane
@ania13080_wp.pl
2020-11-29
8 /10
Przeczytane
CZ
2020-11-28
8 /10
@juswita_op.pl
2020-11-17
7 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

“" Kto ceni samego siebie, nie zniża się do zachowań uwłaczających swojej godności, a takim z całą pewnością jest hejtowanie "”
#
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl