Recenzje książki "Przypadek Adolfa H."

Dodaj swoją recenzję

W czyich rękach jest ludzki los?

28.01.2013
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

"Literatura na temat Hitlera wydaje mi się pełna błędów. Ale te błędy są pasjonujące; opowiadają o tych, którzy je popełniają, są świadectwem czasów, które je stworzyły." (1) Słowa te Eric-Emmanuel Schmitt zapisał w swoim Dzienniku, w czasie pracy nad książką, która powstawała w latach 2000-2001, chociaż w samym autorze kiełkowała ona już dużo, du... {} Recenzja książki Przypadek Adolfa H.

Genialna opowieść.

28.06.2011
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Czy po przeczytaniu książki macie czasem takie wrażenie, że wszystkie wasze pochlebiające słowa i tak nie oddadzą jej wartości? Tak jest w przypadku tej pozycji. Patrząc na nią, na soczyście czerwoną okładkę, na liczbę stron i tematykę, w moim przypadku nie pozostaje nic innego jak po prostu trząść się z pożądania :) (czy mi się wydaje, czy ja staj... {} Recenzja książki Przypadek Adolfa H.

@Nyx@Nyx {}

Przypadek Adolfa H.

12.03.2011
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

Adolf Hitler. Synonim ogromnego zła. Każda publikacja na jego temat budzi kontrowersje. Po Piłacie, Schmitt pragnął napisać opowieść o kimś znacznie bardziej 'osobliwym'. O kimś kto w ogromnym stopniu wpłynął na bieg świata. Jak dowiadujemy się z dziennika autora, zmieszczonego na końcu książki, jego decyzja spotkała się z wielkim sprzeciwem przyj... {} Recenzja książki Przypadek Adolfa H.

Schmitt = geniusz

29.06.2010
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}

- Zdecydowanie jest pan królem tematów, na których łatwo noga może się powinąć.... A tymczasem panu nigdy jeszcze się noga nie powinęła!* Kolejna fantastyczna książka autorstwa Erica-Emmanuela Schmitta. Fantastyczna, choć inna od pozostałych. Jest to powieść z prawdziwego zdarzenia a nie króciutka książeczka. Autor odbiega od swojego trochę filozof... {} Recenzja książki Przypadek Adolfa H.

O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe