Rake's Redemption

Chantal Fernando
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Rake's Redemption
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Rake is known for being up for anything, in and out of the bedroom. He’s wild, he’s deadly, yet quick with a joke or a stolen kiss. Known as the player of the WDMC, he loves women, the more the merrier. However, behind his womanizing façade, Rake hides the pain of losing his first love, Bailey. He hasn’t loved anyone since, and doesn’t think he ever will. Seven years after their split, Rake and Bailey run into each other at the MC’s favorite club. Old wounds resurface, secrets are spilled...and passionate feelings are awakened. But they’ve each done things to hurt the other, hurt them too badly to get over it—haven’t they? Only when Bailey’s connection to Rake puts her in danger from another Club member does he realize that there’s nothing he won’t do to protect her—and claim her as his once again.  
Data wydania: 2016-06-28
ISBN: 1-5011-3956-8, 1501139568
Język: angielski
Wydawnictwo: Gallery Books
Cykl: Wind Dragons MC, tom 4
Stron: 336
dodana przez: bookkeeper
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Chantal Fernando Chantal Fernando Mieszka w Zachodniej Australii. Jest autorką bestsellerowej serii "Resisting Love", "Maybe" i innych książek. Kiedy nie czyta, pisze lub nie oddaje się marzeniom, znajduje szczęście u swoich trzech synów i rodziny. Chantal kocha swoich fanów i chęt...

Pozostałe książki:

Dragon's Lair Arrow's hell Tracker’s End Rake's Redemption Ace of Hearts Chase Crossroads Dirty Ride Kade Last Ride Maybe This Time This Time Around Time Will Tell Time and Time Again Tracker's End Wolf's Mate
Wszystkie książki Chantal Fernando

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Rake's Redemption? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@grazyna.podbudzka
2023-11-09
8 /10

Rake to bez wątpienia najbardziej wyzwolony członek Wind Dragons MC. Zraniony w przeszłości przez miłość swojego życia, teraz korzysta z uroków bycia przystojnym motocyklistą, przebierając w kobietach niczym w rękawiczkach. Gdy ta, która złamała mu serce, niespodziewanie wraca do jego życia, świat zatrząsnął mu się w posadach. Bailey inaczej wspomina ich wspólną przeszłość. Jednak teraz nie jest już nastolatką a to co się wydarzyło pragnie zostawić tam, gdzie tego miejsce - za sobą. Czy można naprawić błędy przeszłości? Czy to co było dobre może wrócić mimo upływu lat i wzajemnych wyrzutów? To wielka niewiadoma, bo Rake nie jest już nastolatkiem, ale bikerem, który nie prowadzi spokojnego trybu życia. Czy Bailey wkroczy do nowego świata, zwłaszcza, że w jej życiu wiele się zmieniło?

Autorka zgrabnie przeplata trudną przeszłość z gorącym romansem a motocykliści w swoich skórzanych kutach dodają tej historii sporą dozę pikanterii. Właśnie to lubię w tym gatunku - mężczyzn, którzy biorą w posiadanie to czego pragną najbardziej nie wahając się podjąć żadnego ryzyka, oraz kobiety, które stają na ich drodze,a które pewnością nie są tutaj słabą płcią. Potrafią dać facetom nieźle popalić a zarazem tak złapać w swoje sidła, aby z przyjemnością przekazali im pałeczkę dowodzenia. Uwielbiam ich potyczki i starcia, dostarczają mi zawsze wiele przyjemności.

Historia Bailey i Rake'a jest słodko-gorzka. Miłość do siebie, którą starali się pogrzebać we wspomnieniach, wr...

| link |

Cytaty z książki

O nie! Książka Rake's Redemption. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

Dragon's Lair
Dragon's Lair
Chantal Fernando
7.4/10
Pierwszy tom bestsellerowej serii z seksownymi bikerami z klubu motocyklowego Wind Dragons! Faye z...
Arrow's hell
Arrow's hell
Chantal Fernando
7.8/10
Drugi tom bestsellerowej serii z seksownymi bikerami z klubu motocyklowego Wind Dragons! Anna jest...
Tracker’s End
Tracker’s End
Chantal Fernando
7.8/10
Lana, dzięki swojej przyjaciółce Annie, poznaje świat członków klubu motocyklowego. Jednym z nich j...
Last Ride
Last Ride
Chantal Fernando
Sin, president of the Wind Dragons Motorcycle Club, doesn’t mind that things have quieted down since...
Crossroads
Crossroads
Chantal Fernando
Ranger is at a crossroads: he has a chance to leave the motorcycle club and do something else with h...
© 2007 - 2023 nakanapie.pl