Ace of Hearts

Chantal Fernando
Ace of Hearts
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Erin Dawson miała idealne życie, dorastając w idealnym domu z idealną rodziną. Rodzice dali jej i siostrze wszystko, czego dziecko mogło chcieć. Ale po tym, jak dowiedziała się, że mężczyzna, którego przez całe życie nazywała "tatą", w rzeczywistości nie jest jej biologicznym ojcem, Erin jest zdeterminowana, żeby znaleźć tego, który nim jest.
Uzbrojona w oryginalny akt urodzenia znajduje ojca, ale zaczyna się zastanawiać, czy jej mama przez cały czas nie miała racji, ukrywając tę informację. Okazuje się, że jest on prezesem klubu motocyklowego, co nie może być dalej od życia, jakie prowadzi Erin. Jednak jest zdeterminowana, żeby poznać mężczyznę, po którym odziedziczyła swoje niezwykłe, błękitne oczy. Mimo, że dostała to, czego pragnęła i znalazła swojego biologicznego ojca, to nieco od niej starszy, o wiele bardziej szorstki, ale niesamowicie seksowny motocylista Ace, przyciąga wzrok Erin.
Data wydania: 2018-06-11
ISBN: 1-5011-7296-4, 1501172964
Wydawnictwo: Kindle Edition
Cykl: The Crused Ravens MC, tom 1
Stron: 228
dodana przez: Shinedown

Autor

Chantal Fernando Chantal Fernando Mieszka w Zachodniej Australii. Jest autorką bestsellerowej serii "Resisting Love", "Maybe" i innych książek. Kiedy nie czyta, pisze lub nie oddaje się marzeniom, znajduje szczęście u swoich trzech synów i rodziny. Chantal kocha swoich fanów i chęt...

Pozostałe książki:

Dragon's Lair Arrow's hell Tracker’s End Wolf's Mate Rake's Redemption Crossroads Ace of Hearts Chase Crossroads Dirty Ride Kade Last Ride Maybe This Time This Time Around Time Will Tell Time and Time Again Tracker's End
Wszystkie książki Chantal Fernando

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Ace of Hearts? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Ace of Hearts. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl