Raven

Allison van Diepen
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Raven
Książka Raven
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Zin dances with fire in every step, speaks in a honey-sweet voice, and sees with eyes that can peer into your soul. Nicole's friendship with him is the only thing that saves her from the boredom of school and the turmoil of her family life. It's no wonder she is madly in love with him. But she can't understand why he keeps her at a distance, even though she can feel his soul reaching out for hers. Zin is like no man Nicole has ever met, and he carries with him a very old secret. When Nicole uncovers the truth, her love may be the only thing that can save him from it.
Data wydania: 2009
ISBN: 978-1-4169-7468-0, 9781416974680
Wydawnictwo: Simon Pulse
Stron: 288

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Światło duszy - dar śmiertelności nad nieśmiertelność

Światło duszy, dar śmiertelności nad nieśmiertelność, Jiang Shi i bardzo stary sekret- opowieść o zmianach, jakie przyniosły krucze skrzydła Usłyszeć od wieków można, że oczy są zwierciadłem duszy. W Nowym Yorku kolejki ustawiają się pod nocnym klubem Evermore. Po niszczycielskim płomieniach pożaru dziś w sanktuarium zostały tylko przydymione szyby witraży, tworząc niepowtarzalny klimat tego miejsca tonącego w czerni i fioletach. To tam o północy na parkiecie odbywają się pojedynki w rytmie breakdance. Tutaj pracuje też Nic i to właśnie w Evermore odnalazła swoje miejsce, nie tylko w tańcu, k... czytaj dalej »

@cassandra9891 @cassandra9891
✍️ Napisz swoją recenzje
✍️ Napisz swoją recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
@cassandra9891
@cassandra9891 2012-11-22
Przeczytane (2012-01-01) ***Mythology retold*** - - - American Literature- - - Już w domowej bibliotece ! The best of all
Przez książkę pani Allison van Diepen zwyczajnie się płynie i z całą pewnością można się zapomnieć tak jak Nic i Zin zatracają się w tańcu. Tak jak można podjąć wyzwanie i wraz z bohaterami przejść przez liczne, skrajnie trudne wybory, a w każdym z nich życie zawiśnie na włosku między nicością, śmiertelnością, a wiecznością. Wspaniała poruszająca, zaskakująca i wzruszająca książka, o wyborze i pytaniach, które stawia sobie każdy z nas. Napisana lekkim stylem, skrywająca w sobie sekret sprzed tysiącleci. Powieść mnie zaskakiwała, kiedy myślałam, że wiem już jak potoczy się akcja - nie pozwoliła odłożyć lektury, przykuwając uwagę.
serce | link |

Co czytać po książce “Raven”- Allison van Diepen

Książka Świat z papieru i stali
Świat z papieru i stali
8/10
Dwa światy: ten ze stali (supernowoczesny, oświetlony neonam...
Książka Delfin: Opowieść o marzycielu
Delfin: Opowieść o marzycielu Sergio Bambaren
8/10
Magiczna opowieść dla czytelników w każdym wieku! W podróży ...
Książka Bloodlines
Bloodlines Richelle Mead
10/10
Krew nie kłamie. Sydney jest alchemiczką; jedną z grupy ludz...
Książka Avalon High
Avalon High Meg Cabot
7.7/10
A dark and suspenseful novel based on the legend of Camelot ...
Książka Prawie dobra wróżka
Prawie dobra wróżka Janette Rallison, Grażyna Smosna (tłum.)
9.5/10
Prawie dobra wróżka to historia siedemnastoletniej Tansy, kt...

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się