Rysowane wierszyki i zagadki w rozwijaniu aktywności dlalogowo-komunikacyjnej i zabawowej u małych dzieci

Maria Minczakiewicz Elżbieta
Rysowane wierszyki i zagadki w rozwijaniu aktywności dlalogowo-komunikacyjnej i zabawowej u małych dzieci
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Opracowanie to stanowi zbiór wartych popularyzowania rysowanych wierszyków znanych już z dostępnej literatury oraz propozycje nowych utworów, które w większości powstawały przy aktywnym udziale dzieci. Rysowane wierszyki stymulują rozwój mowy dziecka. Stanowią doskonałą formę aktywizowania dzieci nieśmiałych, z opóźnionym rozwojem mowy. Często wykorzystywane są na zajęciach logopedycznych, np. utrwalających nową nauczoną głoskę. Wierszyki te są także doskonałym narzędziem do zabawy rodziców z małymi dziećmi.
Data wydania: 2005
ISBN: 978-83-7308-463-6, 9788373084636
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza IMPULS

Autor

Maria Minczakiewicz Elżbieta Maria Minczakiewicz Elżbieta Doktor nauk humanistycznych, pedagog specjalny (oligofrenopedagogika i resocjalizacja) oraz neurologopeda. Zdobyła także gruntowne wykształcenie z zakresu muzyki i wychowania fizycznego. Jej zainteresowania naukowe obejmują problematykę wychowania dz...

Pozostałe książki:

Elementarz dla rodziców : dziecko ryzyka a wychowanie Jak krok po kroku wprowadzać dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych w świat zabawy i nauki Dziecko ryzyka a wychowanie : elementarz dla rodziców Psychoruchowy rozwój dziecka Rysowane wierszyki i zagadki w rozwijaniu aktywności
Wszystkie książki Maria Minczakiewicz Elżbieta

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Rysowane wierszyki i zagadki w rozwijaniu aktywności dlalogowo-komunikacyjnej i zabawowej u małych dzieci aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Rysowane wierszyki i zagadki w rozwijaniu aktywności dlalogowo-komunikacyjnej i zabawowej u małych dzieci. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl