Elementarz dla rodziców : dziecko ryzyka a wychowanie

Maria Minczakiewicz Elżbieta
Elementarz dla rodziców : dziecko ryzyka a wychowanie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Omówione zagadnienia: prawidłowo funkcjonujący słuch to podstawa rozwoju mowy dziecka - wybrane przykłady, model wychowania dziecka w rodzinie znaczącym predyktorem jego wychowania, zabawa, która sprawia radość dziecku, a rodzicom ukazuje jego sukcesy i efekty rozwoju.
Data wydania: 2003
ISBN: 978-83-7308-263-2, 9788373082632
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza IMPULS

Autor

Maria Minczakiewicz Elżbieta Maria Minczakiewicz Elżbieta Doktor nauk humanistycznych, pedagog specjalny (oligofrenopedagogika i resocjalizacja) oraz neurologopeda. Zdobyła także gruntowne wykształcenie z zakresu muzyki i wychowania fizycznego. Jej zainteresowania naukowe obejmują problematykę wychowania dz...

Pozostałe książki:

Jak krok po kroku wprowadzać dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych w świat zabawy i nauki Dziecko ryzyka a wychowanie : elementarz dla rodziców Rysowane wierszyki i zagadki w rozwijaniu aktywności dlalogowo-komunikacyjnej i zabawowej u małych dzieci Psychoruchowy rozwój dziecka Rysowane wierszyki i zagadki w rozwijaniu aktywności
Wszystkie książki Maria Minczakiewicz Elżbieta

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Elementarz dla rodziców : dziecko ryzyka a wychowanie? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Elementarz dla rodziców : dziecko ryzyka a wychowanie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl