Opinia na temat książki Saga Księżycowa. Cress. Tom 3

@edward_books @edward_books · 2021-03-04 19:04:25
Przeczytane
Trzeci tom "Sagi Księżycowej" przybliża nam historię Roszpunki.

Zastanawialiście się kiedyś, co by było jeśli Roszpunka byłaby genialną hakerką? Cress od kilku lat jest zamknięta w satelicie i stamtąd niechętnie służy Królowej Levanie. Jednak, jak w każdej bajce czeka na ratunek od Księcia... mimo, że jest on samozwańczym Kapitanem.

"Cress" to była książka od której wymagałam wiele. Trochę musiałam na nią czekać oraz opowiadała o moich ulubionych bohaterach (Kapitan Thorne ❤️). I delikatnie się zawiodłam - ale tak tylko trochę (koniec końców i tak kocham tę książkę).

Przyczyną zawodu jest kilka stron, które się dłużyły. Akcja w poprzednich dwóch tomach pędziła do przodu, tak tutaj trochę się zatrzymała. Ale tylko przez chwilę!

Oprócz tego, uwielbiam relację Cress i Thorne. To, jak dziewczyna idealizuje wybranka albo jak wybranek tego nie widzi, jest śmieszne, urocze i niekiedy łamie serce.

Każda kolejna część łączy się z poprzednią, dlatego i w tym tomie spotkamy Cinder czy Scarlet. Poznajemy także Winter, tytułową bohaterkę finałowej części. Ostatecznie, "Cress" można traktować jako przygotowanie do ostatecznego starcia ze.. Złą Królową Levaną.

Ocena @edward_books:
Data przeczytania: 2021-01-26
Saga Księżycowa. Cress. Tom 3
Saga Księżycowa. Cress. Tom 3
Marissa Meyer ...
{}8.5/10
Cykl: Saga Księżycowa, tom 3
Saga Księżycowa to hit, który zachwycił czytelników na całym świecie! Baśniowo-futurystyczna opowieść, w której Kopciuszek spotyka Czerwonego Kapturka, a Roszpunka Kapitana Hana Solo! Po raz pierwsz...
Komentarze

Pozostałe opinie

Książka tak mnie wciągnęła, że przeczytałam ją w jeden dzień. Już nie mogę się doczekać kolejnego tomu.

Jejku, to było dobre! Seria Marissy Meyer ogromnie mi się podoba - zaczynając od samego pomysłu na fabułę, inspirowanego baśniami (do tej pory: Kopciuszkiem, Czerwonym Kapturkiem i - w tym tomie - Ros...

O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe