Samiec alfa, czyli jak wytrzymać z facetem

Hanna Bakuła
2.5 /10
Ocena 2.5 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Samiec alfa, czyli jak wytrzymać z facetem
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
2.5 /10
Ocena 2.5 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

Samiec alfa, czyli jak wytrzymać z facetem to przezabawna książka o facetach dla kobiet w każdym wieku. Księga rodzajów przybliża nam męskie typy i uczy czujności. Sztuka uwodzenia to zbiór swoistych przepisów życiowych, ze specjalnym akcentem na przyprawy i gadżety konieczne w dobrej kuchni. Szkoła przetrwania podpowie, jak korzystać z kobiecej intuicji i nie przejmować się porażkami. Zawsze będzie istniał Tarzan – samiec alfa i krucha popiskująca Jane. Literatura ustaliła, co kto ma robić, do tego doszło wychowanie i mamy macho i lalunię. W tym świecie zmian nie będzie, bo dwa razy młodsze od swoich partnerów sprytne analfabetki akceptują swoją rolę. Piszę o naiwności kobiet w każdym wieku i sprycie facetów, też w każdym, choć gdy trafia się infantylny samiec alfa, łatwo z niego zrobić wiatrak. Polecam skoncentrowanie się na pogodnym miliarderze i bezpłodnym sierotce, a ideałem jest połączenie obu. Może istnieje tak jak kwiat paproci. Szukajmy nie rozmieniając się na ambitnych viagruszków i kutwy, które kupią nam portfelik z łatek.
Data wydania: 2014-02-05
ISBN: 978-83-7778-680-2, 9788377786802
Wydawnictwo: Burda
Kategoria: Literatura piękna
Stron: 320
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Hanna Bakuła Hanna Bakuła
Urodzona 30 marca 1950 roku w Polsce (Warszawa)
Hanna Bakuła – polska malarka, scenograf, kostiumolog, pisarka. Jest absolwentką stołecznego L Liceum Ogólnokształcącego im. Ruy Barbosy. Ukończyła studia na Wydziale Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W latach 1981 zamieszkała na Ma...

Pozostałe książki:

Idiotka 7 x miłość Hazardzistka Wnuczkożonka, czyli jak utrzymać laskę Jak być ogierem do końca życia
Wszystkie książki Hanna Bakuła

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Samiec alfa, czyli jak wytrzymać z facetem? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@bea-ta
2019-11-19
3 /10
Przeczytane przeczytane przed 2015 rokiem Do wymiany, sprzedania, oddania nie ta ulica, nie ta dziewczyna Biblioteka domowa

„…(mówię) o uśmiechniętym, zamożnym, eleganckim, pięknie zbudowanym, niepalącym inteligencie lub artyście, w ostateczności może być prezes banku. Tych kilka cech zawsze ułatwia nam (kobietom) decyzję i rozpoczynamy polowanie.”

„Najlepiej rozglądać się za bezpłodnymi sierotkami, najchętniej jedynakami lub z rodzeństwem co najmniej w Australii. (…)Żadnych niedzielnych obiadów z jego rodziną, żadnych wyjazdów na święta pod Łomżę, żadnych porównań kulinarnych na naszą niekorzyść. Raj. Bezpłodność jest natomiast niezwykle atrakcyjna, bo za naszym ukochanym nie wlecze się ogon dzieci w różnym wieku, które faceci uwielbiają robić każdej kobiecie, która ich o to poprosi, zapewniając sobie w ten sposób alimenty na dwadzieścia pięć lat”.

„Skąpstwo można zauważyć już po pierwszych kwiatach. Małe bukieciki, że niby tak romantycznie, wyrzucamy do kosza, najlepiej w obecności ofiarodawcy.”

To książka dla kobiet. O facetach. Autorka dzieli mężczyzn na kilka typów, dzieli się radami dotyczącymi sztuki uwodzenia i podpowiada, jak wykorzystać intuicję.

Z założenia miało być zabawnie, z założenia miało rozśmieszać… Zabawnie było, zanim zaczęło być żenująco. Jeszcze nie zdążyło rozśmieszyć, a już ośmieszało. Źle czułam się czytając pełne pogardy uwagi o facetach. Nie lubię szufladkowania. Chyba wszyscy znani mi mężczyźni podchodzili pod któryś z typów opisanych przez Bakułę, a jednak każdy z nich zasługiwał na szacunek i fajne wspomnienia, nie byli ideałami, a...

| link |
@e-ela55
2020-01-21
4 /10
Przeczytane F/audiobook
@Lubczyk
2019-11-13
1 /10
Przeczytane (O) Raz wystarczy UPO2 Wymiana - uwolnione 2015 (O) Bzdury, gnioty, koszmarki, lektura z poczekalni (M) Przeczytane we fragmentach UPO2
@caly_swiat_patrzy
2019-11-03
2 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Samiec alfa, czyli jak wytrzymać z facetem. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl