Sąsiad

Lisa Gardner
7.4 /10
Ocena 7.4 na 10 możliwych
Na podstawie 40 ocen kanapowiczów
Sąsiad
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7.4 /10
Ocena 7.4 na 10 możliwych
Na podstawie 40 ocen kanapowiczów

Opis

Ta sprawa gwarantowała szum medialny – młoda atrakcyjna żona i matka znika bez śladu ze swego domu w Bostonie. Czteroletnia córeczka to jedyny świadek, a przystojny, tajemniczy mąż staje się głównym podejrzanym. Kiedy do niewielkiego, przytulnego domu rodziny Jones przybywa sierżant D. D. Warren, od razu wyczuwa coś niepokojącego w pozorach normalności, które para tak bardzo starała się stworzyć. Zegar tyka nieubłaganie, tymczasem Jason Jones zdaje się bardziej zaabsorbowany niszczeniem dowodów i izolowaniem swej córki niż poszukiwaniem „ukochanej” żony. Czy ten idealny mąż próbuje coś ukryć? I czy jedyny świadek zbrodni stanie się następną ofiarą zabójcy? Kolejny, nagrodzony wieloma wyróżnieniami thriller autorstwa amerykańskiej mistrzyni suspensu.  
Tytuł oryginalny: The Neighbor
Data wydania: 2018-08-08
ISBN: 978-83-8110-566-8, 9788381105668
Wydawnictwo: Sonia Draga
Cykl: Detektyw D.D. Warren, tom 3
Kategoria: Sensacja Thriller
Stron: 389
dodana przez: Mirko
Mamy 5 innych wydań tej książki

Autor

Lisa Gardner Lisa Gardner
Urodzona w 1956 roku w USA ( Oregon)
Absolwentka University of Pensylvania, przez dwa lata pracowała w firmie konsultingowej w Bostonie. Potem poświęciła się pisarstwu. Pierwsza książka Mąż doskonały była oszałamiającym sukcesem. "New York Times" nazwał ją wstrząsającą powieścią z najcz...

Pozostałe książki:

Powiem tylko raz Samotna Sąsiad W ukryciu Dziecięce koszmary
Wszystkie książki Lisa Gardner

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Wskażcie człowieka a przestępstwo samo się znajdzie.

9.05.2020

Czytałam zarówno pochlebne opinie jak również krytyczne, tym bardziej byłam ciekawa jak ja przyjmę tą książkę. "Sąsiad" to trzecia część cyklu z sierżant D. D. Warren. Tym razem zostaje ona wezwana do zaginięcia młodej atrakcyjnej mężatki, która pod nieobecność męża znika z domu zostawiając w nim czteroletnią córeczkę. Z pozoru normalne, szczęśli... Recenzja książki Sąsiad

@Wiesia@Wiesia × 22

Tajemnicze zaginięcie.

30.01.2022

" Sąsiad " to trzeci tom powieści z cyklu o detektyw D.D. Warren napisany przez Lisę Gardner. Kryminał niemałych rozmiarów ale czytało mi się go dobrze i szybko. W nocy w nieznanych okolicznościach znika Sandra Jones, troskliwa i opiekuńcza matka i żona. Jej zaginięcie jest traktowane jako porwanie gdyż w domu pozostała bez opieki czteroletnia ... Recenzja książki Sąsiad

@Malwi@Malwi × 18

Mistrzowska intryga godna najlepszego mistrza!

23.02.2022

Zwyczajny i pozorny spokój może okazać się tylko złudzeniem. Takie właśnie wydaje się życie rodziny Jones. Sandra, nauczycielka w miejscowej szkole, przykładna żona i matka czteroletniej dziewczynki. Mąż, dziennikarz w miejscowej gazecie. Tak ustawiają grafik swojej pracy, aby na zmianę zajmować się wychowywaniem dziecka. Nie chcą, aby obce osoby ... Recenzja książki Sąsiad

⭐RECENZJA⭐

16.02.2022

Znacie autorkę @Link? 😃 Jeśli tak, to jakie macie o Niej zdanie? Jeśli nie, to czy planujecie poznać? Ja osobiście lubię jej książki i z chęcią po nie sięgam. Za każdym razem wierzę w to, że zostanę porwana w jakąś akcję oraz jej zwroty i przeważnie zawsze tak jest! 🤩 ⭐RECENZJA⭐ Niby zwykły dom... Niby zwykła rodzina... Ale czy aby na pewno? P... Recenzja książki Sąsiad

Moja opinia o książce

Opinie

@ela_r22
2022-03-06
8 /10
Przeczytane Kryminał - Sensacja Thriller 2022

„Sąsiad” Lisy Gardner, to nowa reedycja trzeciej część z cyklu Detektyw D.D.Warren. DD to świetna policjantka, postać, która wzbudza podziw i sympatię.
Lisa Gardner, moja ulubiona autorka, bo jej książki trafiają nie tylko w mój gust, ale także kilku tysięcy innych czytelników.

Znika młoda, piękna żona- w środku nocy wyparowuje, zostawiając w domu śpiące dziecko. Ona jest nauczycielką, On dziennikarzem, pracuje w nocy, na pozór normalna rodzina mąż, żona i czteroletnia córeczka. Więc dlaczego troskliwa i opiekuńcza matka, znika bez śladu, zostawiając śpiące dziecko w łóżku. Co tam, za zamkniętymi drzwiami, się wydarzyło?

„Sąsiad” to kolejna świetna książka Lisy Gardner, która natychmiast wciąga czytelnika w wir wydarzeń i tak trzyma do momentu poznania zakończenia. Uczta duchowa, poruszająca i działająca na wyobraźnię, złożona zagadka.
Jak to u Lisy Gardner czytelnik ma całe mnóstwo potencjalnych podejrzanych. Niedopowiedzenia i zawiłości towarzyszą nam przez całą opowieść. Autorka w sposób mistrzowski odkrywa kolejne karty, dozując czytelnikowi fakty z życia bohaterów, które zamiast rozjaśnić, to czynią zamęt w naszym myśleniu. Polecam gorąco.

× 17 | link |
@asach1
2020-04-06
5 /10
Przeczytane

" Bywają rzeczy, których nie da się odzyskać, gdy raz się je straci". (str.167)

Jakoś nie siadła mi ta książka. Znika żona bostońskiego reportera, nauczycielka gimnazjum, zostawiając czteroletnią córeczkę. Dziwne zachowanie męża zastanawia prowadzących śledztwo oficerów śledczych. Małżeńskie relacje zastanawiały. Był to związek ze znaczną różnicą wieku oparty na wzajemnym mijaniu się,braku zaufania, pozbawiony seksu, zgodzie na pozamałżeńską zdradę. Wiedli wyważone życie, uprzejmi, grzeczni, nie udzielający się towarzysko, trzymający innych na dystans. Jedynie co ich łączyło to miłość do dziecka, rozwiniętą nad wyraz dziewczynką, której na wszystko pozwalano.

Kolejnym bohaterem był przestępca seksualny, skazany za uprawianie seksu z nieletnią, objęty programem resocjalizacji, przebywający na zwolnieniu warunkowym i jego trudne życie. Oskarżany o każdy incydent niezgodny z prawem, niezależnie czy brał w nim udział czy nie. Pragnął żyć w zgodzie z samym sobą i innymi,lecz mu się to nie udawało, gdyż już przylgnęła do niego łatka- przestępcy seksualnego.Człowiek, na którym ciąży wyrok zawsze będzie na celowniku.

Każdy z bohaterów pragnął normalności, jednak życie na to nie pozwalało. Ich traumatyczne przeżycia z dzieciństwa odbiły się negatywnie na ich późniejszym życiu i postępowaniu. To także historia o rodzinnych kompromisach, poświeceniu, kłamstwach, wyrzeczeniach, udawaniu normalności.
W pewnym momencie nie wiadomo komu wierzyć, kto kłami...

× 11 | link |
@coolturka104
2022-03-13
7 /10
Przeczytane

Po­ten­cjal­ne miej­sce zbrod­ni: sy­pial­nia pań­stwa Jo­ne­sów;
Po­ten­cjal­ny świad­ek: ich czte­ro­let­nia córka;
Po­ten­cjal­ny po­dej­rza­ny: mąż.
Ciała brak. To zabójstwo, porwanie czy ucieczka?

"Sąsiad" Lisy Gardner jest trzecią częścią cyklu z detektyw D.D.Warren, rozpoczyna się jak zwykle taką intrygą, że nie sposób odłożyć tej historii na później.

"Kiedy mia­łam dwa lata, mama zmu­si­ła mnie do zje­dze­nia ża­rów­ki, tak by mogła mnie za­brać do le­ka­rza i po­wie­dzieć, jak bar­dzo je­stem nie­grzecz­na. Kiedy mia­łam czte­ry lata, ka­za­ła mi przy­ło­żyć kciuk do oście­ży i trzy­mać go tam, a sama trza­snę­ła drzwia­mi, żeby móc po­ka­zać le­ka­rzo­wi, jak bar­dzo je­stem lek­ko­myśl­na. Kiedy mia­łam sześć lat, na­po­iła mnie wy­bie­la­czem, żeby le­ka­rze zro­zu­mie­li, jak strasz­nie jest być matką ta­kie­go dziec­ka. Mama ro­bi­ła mi krzyw­dę, raz za razem, i nikt jej nigdy przed tym nie po­wstrzy­mał".

To przede wszystkim historia przemocy, przemocy wobec najbardziej bezbronnych i niewinnych istot, czyli dzieci. Odczuwam pewien dysonans, jednocześnie chcąc poznawać tę historię i tak bardzo się jej obawiając. To również historia o tajemnicach, które ciążą niczym młyńskie kamienie.
Mam mieszane uczucia, czytając o resocjalizacji przestępców seksualnych. Opis ohydnych zbrodni, których się dopuścili, sprawia, że robi mi się niedobrze. Odczuwam wewnętrzny sprzeciw i ogarnia mnie lęk, na samą myśl, że żyją wśród nas....

× 8 | link |
@bea-ta
2020-03-18
3 /10
Przeczytane przeczytane 2020 Biblioteka domowa

Miała oderwać mnie od myśli o pandemii, o tym, co wydarzy się w najbliższych tygodniach. Nie oderwała. Nie porwała. Nie wciągnęła. Postawiłam przed nią zbyt trudne zadanie? Być może… Być może w innym czasie przeczytałabym ją bez zniecierpliwienia, bez wytykania autorce niedorzeczności, nierozwiniętych tropów, bez osłupiałego „że co?” w zakończeniu. Bo kilka pomysłów było intrygujących, bo sposób opowiadania był ciekawy, bo postaci były wyraziste…

× 8 | link |
@BagatElka
2019-11-13
8 /10
Przeczytane ZZZ....oddane

Istnieją książki,które czytamy powoli,delektując się każdym zdaniem a nawet słowem.
Istnieją też takie,które czyta się na jednym wdechu i nie da się ich odłożyć dopóki nie dotrze się do ostatniej strony.
Książki Lisy Gardner należą do tej drugiej grupy.
Kolejny raz mam czerwone z niewyspania oczy ale nigdy tego nie żałuję i wiem,że jeszcze sporo takich nocy i książek przede mną.I to znakomicie poprawia mój humor.
Na wakacje i na każdą inna porę roku,dla wielbicieli kryminałów i dla tych,którzy mają chęć na małą ucieczkę z otaczającej ich rzeczywistości.
Absolutnie zakazane nadętym mądralom ponieważ grozi im poluzowanie ściśle upakowanych klepek ;-)

× 7 | link |
@Nina
2019-11-28
7 /10
Przeczytane 2016 E-book

Oficjalnie wpisuję Lisę Gardner na listę moich ulubionych autorów. Świetnie skonstruowany thriller, trzyma czytelnika w napięciu i niepewności do samego końca. Już wiesz na pewno, już przeczuwasz zakończenie a tu nagle BUM! Nie, nie masz racji. I tak autorka będzie Cię zwodzić niemal do końca. Lubię to

× 7 | link |
@sandrajasona
2019-11-03
7 /10
Przeczytane Przeczytane w 2019

Sandra i Jason to typowe małżeństwo, samodzielnie zajmują się czteroletnią Ree. Pracują na zmiany, kiedy Jason wraca nad ranem do domu zastaje samą Ree, po żonie nie ma śladu. Do śledztwa skierowana zostaje sierżant Warren D.D. , której od razu nie podoba się mąż, nie okazuje uczuć, nie interesuje się sprawą. Podczas dochodzenia okazuje się, że małżeństwa nikt nie zna, z nikim się nie przyjaźnili, a ich życie sprzed pięciu lat było zagadką. Mimo to podejrzanych jest kilku: mąż, sąsiad (przestępca seksualny), uczeń ze szkoły, wujek tego ucznia, a na końcu też dziadek. Niestety pomimo podjętych czynności młodej mamy nie udaje się odszukać. Sprawy gmatwają się coraz bardziej, kiedy na jaw wychodzą skrywane przez wszystkich tajemnice. Kim są Sandra i Jason, co skrywają, czy ona uciekła, czy ktoś ją zabił lub porwał?
Autorkę biorę do czytania w ciemno i tym razem się nie zawiodłam. Intryga, powody, tajemnice, motywy znów wbijają w fotel. Mamy jednocześnie narrację kilku osób, które z własnego punktu widzenia opisują wydarzenia. Mimo, że Warren D.D. jest jak na lekarstwo, to nie brakuje śledztwa, bardziej rozwinięta jest warstwa opisująca pozostałe postaci thrillera. Postaci są pełnokrwiste: historia Jasona i jego żony, a przede wszystkim sąsiada ukazują prawdę, że przeszłość ma ogromny wpływ na teraźniejszość. Doskonałe jak zawsze studium ludzkiej natury, bez brutalności w opisie, ale jednocześnie przerażające.

× 5 | link |
@Siostra_Kopciuszka
2020-03-03
7 /10
Przeczytane ☘️ Przeniesione z LC 👨 autor : Gardner Lisa

Moja ocena tej pozycji to siedem gwiazdek , czyli bardzo dobra , chociaż wydaje mi się słabsza od innych książek tej autorki które przeczytałam wcześniej . A na pewno od wciąż bezkonkurencyjnych w mojej ocenie '' Dziecięcych koszmarów '' . W tej książce wszystko jest oki , świetna intryga , niebanalne dzieciaki w rolach wcale nie poślednich . Zwroty akcji i umiejętne kierowanie palca wskazującego na '' winnych '' . Rodzina w której wszystko wydaje się być akuratne jak powiedziała Detektyw D.D. Warren , państwo Jones uśmiechali się do sąsiadów , ale się z nimi nie przyjaźnili . W domu było posprzątane , ale nie sterylnie itd. Wszystko było z rozmysłem wyważone i dopilnowane , jakby za wszelką cenę pan i pani Jones starali się '' nie wychylać '' nie zwracać na siebie uwagi . Jak się okazuje mieli ku temu swoje powody , chociaż każde z nich , inne . Jednak , ponieważ żyjąc w społeczeństwie nigdy się nie jest zupełnie anonimowym , również i ich tajemnice zaczynają powoli wynurzać się z doskonałej wydawałoby się przykrywki zwyczajności i pospolitości . Zwłaszcza kiedy przykładna nauczycielka gimnazjum , matka rezolutnej czterolatki i cudowna żona znanego dziennikarza , nagle znika w środku nocy pozostawiając wszystko , łącznie ze swoją komórką i torebką , a nawet koszulą nocną w którą była wcześniej ubrana . książka mi się podobała i właściwie tylko jedno mnie irytowało . Mianowicie nie kto inny tylko Detektyw D.D. Warren , zadufana w sobie policjantka która biega po wszystki...

× 4 | link |
@Magdis
2013-04-28
10 /10
Przeczytane Kryminały, thrillery, horrory - czyli uwielbiam się bać!

Czytałam ją w pracy, po nocach, kiedy tylko się dało aby wreszcie dowiedzieć się jak się skończy. Jest cudnie napisana. Każdy rozdział kończy się tak, aby wzbudzać w czytelniku coraz większą ciekawość. Zakończenie - nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy, polecam gorąco!

× 4 | link |
@deana
2015-08-07
Przeczytane

Każde małżeństwo jest w pewien sposób podobne. Dwoje obcych osób spotyka się i postanawia razem dzielić codzienność. Zazwyczaj podyktowane jest to miłością. A co by było gdyby nie uczucia stały za tą decyzją a pragnienie ucieczki i schronienia się? Takim specyficznym małżeństwem są Sandra i Jason Jones. Z pozoru normalna, sympatyczna para wychowująca wspólnie córkę, Ree. Dopiero tajemnicze zniknięcie Sandry sprawi, że na jaw wyjdą skrzętnie skrywane tajemnice. W murze perfekcjonizmu zaczną pojawiać się wyłomy. Kochający mąż zamiast szukać żony utrudnia pracę policji izolując córkę, chowając dowody i rzucając fałszywe tropy. A i żona okazuje się nie być tak wspaniała jak chciałoby wierzyć otoczenie. Co sprawiło, że tych dwoje obcych sobie ludzi wzięło ślub? Dlaczego ona zniknęła? Czy żyje? Zaczyna się pasjonujący wyścig z czasem. Pojawiają się kolejne zamieszane w sprawę osoby, każda z własną teorią. Policjanci będą musieli przedzierać się przez wiele warstw kłamstw, półprawd aby dotrzeć do rozwiązania. Gdy zaczynałam czytać powieść Lisy Gardner pierwsze moje skojarzenia biegły w stronę ,,Zaginionej dziewczyny". Też mamy młode małżeństwo, gdzie żona znika i pierwszy podejrzany to mąż ukrywający swoją działalność i mający dosyć tajemniczą przeszłość. Na szczęście to tylko pierwsze skojarzenie. Dalej akcja rozwija się zupełnie inaczej. Każda strona przynosi nowy sekret, nowy zaskakujący trop. W pewnym momencie zaczynamy gubić się w domysłach i trudno jest rozpoznać co jest prawd...

× 2 | link |
@mommy_and_books
2022-02-12
9 /10
Przeczytane

Po raz trzeci spotkałam się z niezwykłą detektyw D.D. Warren.
Z domu zniknęła żona i matka czteroletniej dziewczynki. Zaginął również ich kot. Co się z nimi stało? Co ukrywa mąż potencjalnej ofiary? Czy jest świadkiem koronnym, czy może mordercą?
Pierwszy podejrzanym jest właśnie mąż zaginionej Sandry – Jason Jones. Jedynym świadkiem w sprawie jest ich mała córeczka. Sandra pracowała w szkole. Na pozór idealne małżeństwo, które nikomu nie ufało. Opieką nad córką dzielili się po połowie. Ona pracowała w dzień. On pracował w nocy. Rano zawoził córeczkę do przedszkola, potem odsypiał nockę.
Czy obydwoje coś ukrywali? Dlaczego nie ufali obcym i nie mieli przyjaciół? Co takiego wydarzyło się w ich życiu? Czy Sandra nadal żyje? Czy detektyw D.D. Warren odkryje prawdę nim będzie za późno? Czy uda się przesłuchać małą dziewczynkę?
Bardzo dobry i wciągający thriller, którego zakończenia się nie spodziewacie. Czytałam go z zapartym tchem. Jeżeli lubicie bardzo dobre thrillery to koniecznie musicie przeczytać powieść Lisy Gardner „Sąsiad”. Jestem nim zachwycona.
Z czystym sercem polecam wszystkie części z detektyw D.D. Warren

× 2 | link |
@Toska98
2020-08-19
8 /10
Przeczytane

Jak dla mnie “Sąsiad” Lisy Gardner to książka rewelacyjna na weekend, wakacyjny wyjazd, wieczorną lekturę. Wciąga, od razu angażuje, każe analizować różne wątki. Nie mamy ochoty się od niej odrywać, a gdy już udaje się wrócić do dalszego czytania, to się nie nudzimy. Mnie ta książka przede wszystkim zaintrygowała. Poruszane wątki mnie szokowały, przerażały, budziły podejrzenia. Trzeba przyznać, że fabuła jest rewelacyjnie opracowana i rozbudowana. Mówiąc kolokwialnie trzeba mieć łeb, żeby coś takiego wymyślić. Lisa Gardner staje się jedną z moich ulubionych pisarek. Nie wciska w fotel, ale też nie daje o sobie zapomnieć.

Cała recenzja: https://znakomita.com/2020/08/19/sasiad-35-2020/

× 2 | link |
@Karina825
2014-07-10
8 /10
Przeczytane

Lisa Gardner po mistrzowsku włada konstrukcją swojej opowieści. Każdy rozdział odsłania nowe fakty, konfrontuje bohaterów z nowymi sytuacjami i zaskakuje ich reakcjami. Na końcu nic nie jest takie, jakim wydaje się na początku... http://zawsze-z-ksiazka.blogspot.com

× 2 | link |
@jkucner618
2022-04-04
10 /10

Wiele razy pisałam już, że o przeszłości nie da się zapomnieć. Ale tak właściwie to, co można z nią zrobić? Zminimalizować szkody, które wyrządziła? Zająć się czymś innym, by przestać o niej myśleć? Odciąć się kompletnie od wszystkiego, co z nią związane, by zacząć w zupełnie nowym miejscu pod hasłem oddania jej w niepamięć? Po mnóstwie przeczytanych książek o motywie przeszłości muszę przyznać, że najlepszą formą poradzenia sobie z nią to akceptacja. I żadna powieść nie ukazuje tego tak bardzo, jak trzeci tom z cyklu thrillerów kryminalnych z detektyw D.D. Warren! Zapraszam więc i tym razem do świetnie skonstruowanego przez Lisę Gardner świata z naszymi dobrze znanymi i poturbowanymi przez los bohaterami, którym ponownie przyszło zmagać się z kolejnym, irytującym, ale wywołującym drgawki na ciele śledztwem.

Czytanie książek Lisy Gardner nigdy mi się nie znudzi. Nieważne jak wiele tomów przeczytam, nieważne jak wiele wątków poruszy autorka, za każdym razem będę odczuwać to samo: czystą satysfakcję z tak przystępnie napisanego kryminału. Szczerze powiedziawszy, nie wiem, czy pisanie recenzji w tym przypadku ma sens, skoro każda historia zachwyca i zaskakuje mnie jeszcze bardziej niż poprzednia. W przypadku Sąsiada nasza amerykańska mistrzyni thrillerów kryminalnych przeszła samą siebie, tworząc coś zapierającego dech w piersiach! Ten charakterystyczny mrok, napięcie, dobrze zbudowana i emocjonująca fabuła.. Stałam się oficjalnie prawdziwą fanką Lisy Gardner.
...

× 1 | link |
@czytanie.na.platanie
2022-03-17
8 /10
Przeczytane Przeczytane 2022 Współpraca Posiadam

„Sąsiad” to już trzecia powieść z detektyw D.D. Warren autorstwa Lisy Gardner i mam wrażenie, że autorka z każdą kolejną książką coraz bardziej rozkręca się w budowaniu zawiłej fabuły i mnożeniu podejrzanych. Nie ułatwia tym zadania ani czytelnikowi, ani głównej bohaterce, która wielokrotnie będzie zmuszona zmieniać hipotezy. Ale bynajmniej daleko tu do poczucia chaosu. Każdy element jest ewidentnie na swoim miejscu, a zmiany dyktowane są ujawnianiem kolejnych elementów prowadzonego śledztwa i informacji pozyskiwanych w jego trakcie.

Zniknięcie młodej kobiety już na samym początku rodzi pytania o kwalifikacje zdarzenia. Czy to ucieczka? Jednak która matka uciekłaby pozostawiając bez opieki malutką córkę? Porwanie? A może tragedia rodzinna, w której mąż zabija żonę zgłaszając zaginięcie?

Na początku każda z hipotez wydaje się równie prawdopodobna, podobnie jak zachowujący się nieadekwatnie do sytuacji mąż staje się automatycznie pierwszym podejrzanym. Czasem najprostsze rozwiązania okazują się prawdą, ale nie tym razem. Z każdym kolejnym dniem przybywa podejrzanych, możliwych motywów i niepokojących informacji z przeszłości.

W powieści autorka zaskakiwała mnie wielokrotnie, co rusz obalając budowane przeze mnie możliwe scenariusze. To było niesamowite! Prócz porywającej rozrywki wzbudziła we mnie również silne emocje przeciwstawiając matkom, które z wyrachowaniem krzywdzą swoje dziecko, te, które są w stanie dla niego zrobić wszystko. Ale tez za...

× 1 | link |
Zaloguj się aby zobaczyć więcej

Cytaty z książki

O nie! Książka Sąsiad. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

Samotna
Samotna
Lisa Gardner
7.3/10
To tu jesteś najbardziej bezbronny. Tu nikt nie usłyszy, jak wołasz o pomoc. Bo to ostatnie m...
W ukryciu
W ukryciu
Lisa Gardner
7.6/10
Annabelle Granger uciekała, odkąd sięga pamięcią. Jej rodzina regularnie zmieniała nazwisko, miejsca...
Dziecięce koszmary
Dziecięce koszmary
Lisa Gardner ...
8.1/10
Thriller z detektyw D.D. Warren Jeśli kochają, to bezgranicznie. Jeśli nienawidzą, to na zabój. ...
Kochać mocniej
Kochać mocniej
Lisa Gardner
8.2/10
Brian Darby leży martwy na kuchennej podłodze. Jego żona, funkcjonariuszka policji stanowej, Tessa L...
Złap mnie
Złap mnie
Lisa Gardner, Marta Grzywacz
6.7/10
Trzeba być odważnym. Wszyscy kiedyś umrzemy. D.D.Waren, wyszczekaną panią sierżant bostońskiej ...
Nie bój się
Nie bój się
Lisa Gardner
7.9/10
Detektyw D.D. Warren musi zmierzyć się z kolejnym wyzwaniem i stawić czoło seryjnemu zabójcy, który ...
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl