Sekrety Michała. Czasem pozory mylą

Elżbieta Zubrzycka
Sekrety Michała. Czasem pozory mylą
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Michał, bohater tej wzruszającej i trzymającej w napięciu książki, jest wesołym i towarzyskim chłopcem. Wszyscy go lubią, aż nagle zmienia się nie do poznania. Co się stało? Splot nieporozumień i pozorów prowadzi do tego, że choć dorośli mają rację, to jednak wszyscy się mylą! Czy głęboko skrywane sekrety wyjdą na światło dzienne? Czy ktoś Michałowi pomoże? Przedstawione w książce zdarzenia są prawdziwe. Szkoła skierowała agresywnego chłopca do poradni psychologicznej na badania. Tak się złożyło, że terapeutą w tej poradni była… przyszła autorka niniejszej książki. Opisała jego zapierającą dech historię – dla zachęty, by z dzieckiem zawsze szczerze rozmawiać i starać się je usłyszeć.
Data wydania: 2017
ISBN: 978-83-64565-12-0, 9788364565120
Wydawnictwo: GWP
Kategoria: Dla dzieci
Stron: 80

Autor

Elżbieta Zubrzycka Elżbieta Zubrzycka Dr psychologii, wiele lat wykładała psychologię na Uniwersytecie Gdańskim i pracowała terapeutycznie z dziećmi. Jest autorką ponad 20 książek dla dzieci, które pomagają rodzicom w wychowaniu, a małym czytelnikom w radosnym rozwoju i przygotowaniu do...

Pozostałe książki:

Filip, lis i magia słów Powiedz komuś O zajączku Filipie, który ze strachu dokonał wielkich czynów (wyd. 2018) Alkohol i jego tajemnice Chcę mieć przyjaciela. O dziewczynce, która chciała zaprzyjaźnić się z krokodylem Czy mogę pogłaskać psa Filip, Pusia i nowy przyjaciel Marek – chłopiec, który miał marzenia Słup soli : jak powstrzymać szkolnych dręczycieli Apetyty na zdrowie Mity na temat nadwagi Dobre i złe sekrety Egzaminy bez spiny Filip i bociany. W tym roku wiosny nie będzie! Lew Bajka o dwóch królach Marudek i Pogodek na wakacjach, czyli jak być szczęśliwym Mały wielki przyjaciel Motylek dla dzieci. Pogodne i optymistyczne opowiadania o stracie, tęsknocie i dziecięcych lękach Po co sie złościc? Przetrwać burzę Trudne pytania dla dorosłych Trzy pytania do Dobrej Wróżki 12 wyjątkowych postaci. Polscy autorzy o marzeniach Bajki z sensem Będziemy mieli drugie dziecko Będziemy mieli drugie dziecko. Magia serca i miłości Czas niepewności O dzieciach w rodzinach zastępczych Dobre i złe przyjaźnie Dręczyciel w klasie Jak pomyślę, tak zrobię Jak pomyślę, tak zrobię. Bezpieczne dziecko Jak przechodzić przez ulicę? Miłość czy chciwość Nie lubię łaskotek! Po co się złościć? Bezpieczne dziecko Schudnąć bez diety Sekrety Michała. Czasem pozory mylą Siła kobiet w biznesie Słup soli Tajemnica Michasia Tajemnice pod lupą WIELKIE PRZYGODY MAŁEJ KROPELKI WODY. Bardzo pouczająca historia
Wszystkie książki Elżbieta Zubrzycka

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Sekrety Michała. Czasem pozory mylą aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Sekrety Michała. Czasem pozory mylą. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat