Seks się liczy

"Osho"
5 /10
Ocena 5 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Seks się liczy
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
5 /10
Ocena 5 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

Seks się liczy. Od seksu do nadświadomości prezentuje obraz zdrowego, naturalnego, wolnego od poczucia winy i stłumienia seksu. Gdy inne książki oferują techniki i gry erotyczne, Seks się liczy oferuje wgląd w wewnętrzne psychologiczne i duchowe wymiary seksu. Odpowiadając na pytania ludzi w różnym wieku i z różnych środowisk, Osho pokazuje, jak poprzez akceptację seksu i cieszenie się nim jako darem natury, możemy zacząć posługiwać się nim, jak cennym szczeblem, w podróży do większej samoświadomości i radości. Osho - Nauki Osho wymykają się klasyfikacjom. Obejmują wszystko, od indywidualnego poszukiwania sensu do najbardziej palących spraw społecznych i politycznych, z którymi boryka się dzisiejsze społeczeństwo. Książki Osho nie wyszły spod jego ręki, lecz zostały spisane z nagranych na taśmy audio i wideo improwizowanych mów wygłaszanych dla międzynarodowej widowni w ciągu trzydziestu pięciu lat.
Data wydania: 2006-07-01
ISBN: 978-83-89763-51-8, 9788389763518
Wydawnictwo: Jacek Santorski & CO - Agencja Wydawnicza
Seria: Biblioteka Osho
Stron: 312
Mamy 3 inne wydania tej książki

Autor

"Osho" "Osho"
Urodzony 11 grudnia 1931 roku w Indiach (Kuchwada, Madhya Pradesh)
urodzony jako Rajneesh Chandra Mohan Jain – hindi रजनीश चन्द्र मोहन जैन, szeroko znany również jako Bhagwan Shree Rajneesh (czytaj: bagłan śri radźnisz) – współczesny hinduski guru, nauczyciel i mistrz duchowy. Założyciel ruchu religijnego Neo-Sanny...

Pozostałe książki:

Miłość, wolność, samotność Radość Wolność. Odwaga bycia sobą Kurs medytacji. 21 dni praktyki rozwijającej świadomość Dojrzałość. Odpowiedzialność bycia sobą Intuicja Księga ego Księga kobiet Księga mężczyzn Bliskość. Zaufaj sobie i innym Działanie prawdy. Zaakceptuj to, co niepoznawalne Księga dzieci Odwaga Przeznaczenie, wolność, dusza Seks się liczy Smak miłości Sztuka życia i umierania Świadomość A trawa sama rośnie Apteka dla duszy Buntowniczość najważniejsza cecha Empatia Księga mądrości. Siedem Punktów Treningu Umysłu Księga zrozumienia Piękno ludzkiej duszy Psychologia ezoteryki Spotkania w wyjątkowymi ludźmi Wiara, zwątpienie, fanatyzm. Czy trzeba w coś wierzyć? Zdrowie emocjonalne. Przemień lęk, złość i zazdrość w twórczą energię Hsin Hsin Ming Inteligencja Kreatywność Medytacja. Pierwsza i ostatnia wolność Medytacja. Podstawy praktyki Modlitwa czy medytacja Ukryte tajemnice Wejdź głębiej bądź naturalny sięgnij wyżej Życie jako podróż Życie to bańka mydlana. Sto sposobów patrzenia na życie Autobiografia Christianity the Deadliest Poision & Zen the Antidote to all Poisons Doświadczanie tantry Emocje. Wolni od złości, zazdrości i strachu Ewangelia Tomasza Magia szacunku do siebie Medytacja. Sztuka ekstazy Mądrość Piasków. Część 2. Komentarze do przypowieśći sufickich Podróż w nieznane. O życiu i umieraniu Ponad Marsem i Wenus Pytania płynące z serca Równowaga ciała i umysłu. Wykorzystaj umysł, by uzdrowić ciało Spotkania z niezwykłymi ludźmi Sutra Serca Tajemnice życia Tantra najwyższe zrozumienie Tao. Trzy skarby Ufność Wedanta Siedem kroków do Samadhi Wielkie wyzwanie Zaratustra Bóg który tańczyć potrafi Żyj według własnych zasad Karty przemiany według Osho Mapy świadomości : po czym poznać dokąd zmierzasz, gdy nie ma dokąd zmierzać Medytacja dla zabieganych Mądrość piasków - część 1. Niewinność, wiedza, zachwyt Odwaga. Radość z podejmowania ryzyka Oświecenie zwyczajnego człowieka Siedem ciał człowieka czyli Rzecz o naturze snów Techniki medytacji : poradnik praktyczny Trzecie oko. Brama postrzegania pozazmysłowego Wielka Księga Sekretów Wychować nowe dziecko
Wszystkie książki "Osho"

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Seks się liczy aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie i dyskusje

@Qavtan
@Qavtan
2008-09-07
3 /10

Autor przedstawia nam świat, w którym żyjemy, często używa sformułowań demagogicznych. Używa uogólnień w stylu 'zrobiono to i tamto', 'uczyniono to i tamto' ( 'nie wiecie [...] stąd problem' s.267) co ma wyjaśnić dlaczego jest nam źle (s.39), narzucając przy okazji swój punkt widzenia. Podaje liczby z powietrza, bez podania źródeł (s.45); 'Pewien psycholog prowadził badania...' (s.174); 'św. Augustyn ponoć powiedział'. Według mnie przytaczane przykłady są banalne i dość głupie.Ja sam chciałem przeczytać całość by móc się wypowiedzieć na temat tej książki, czytało się bardzo źle właśnie przez sposób retoryki autora. Znalazłem tu kilka ciekawostek, jednak będę poszukiwał innych pozycji o podobnej tematyce. Osho skutecznie zraził mnie do siebie i reaguję negatywnie na jego nazwę.

× 1 | link |
@Zorg
@Zorg
2023-10-11
1 /10
@Madison
2022-10-23
9 /10
Przeczytane
AG
@agnieszkawinczer
2020-05-05
7 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Seks się liczy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl