Seks się liczy

"Osho"
5 /10
Ocena 5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Seks się liczy
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
5 /10
Ocena 5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Seks się liczy. Od seksu do nadświadomości prezentuje obraz zdrowego, naturalnego, wolnego od poczucia winy i stłumienia seksu. Gdy inne książki oferują techniki i gry erotyczne, Seks się liczy oferuje wgląd w wewnętrzne psychologiczne i duchowe wymiary seksu. Odpowiadając na pytania ludzi w różnym wieku i z różnych środowisk, Osho pokazuje, jak poprzez akceptację seksu i cieszenie się nim jako darem natury, możemy zacząć posługiwać się nim, jak cennym szczeblem, w podróży do większej samoświadomości i radości. Osho - Nauki Osho wymykają się klasyfikacjom. Obejmują wszystko, od indywidualnego poszukiwania sensu do najbardziej palących spraw społecznych i politycznych, z którymi boryka się dzisiejsze społeczeństwo. Książki Osho nie wyszły spod jego ręki, lecz zostały spisane z nagranych na taśmy audio i wideo improwizowanych mów wygłaszanych dla międzynarodowej widowni w ciągu trzydziestu pięciu lat.
Data wydania: 2006-07-01
ISBN: 978-83-89763-51-8, 9788389763518
Wydawnictwo: Jacek Santorski & CO - Agencja Wydawnicza
Seria: Biblioteka Osho
Stron: 312
Mamy 3 inne wydania tej książki

Autor

"Osho" "Osho"
Urodzony 11 grudnia 1931 roku w Indiach (Kuchwada, Madhya Pradesh)
urodzony jako Rajneesh Chandra Mohan Jain – hindi रजनीश चन्द्र मोहन जैन, szeroko znany również jako Bhagwan Shree Rajneesh (czytaj: bagłan śri radźnisz) – współczesny hinduski guru, nauczyciel i mistrz duchowy. Założyciel ruchu religijnego Neo-Sanny...

Pozostałe książki:

Wolność. Odwaga bycia sobą Miłość, wolność, samotność. Nowe spojrzenie na związki między ludźmi Działanie prawdy. Zaakceptuj to, co niepoznawalne Kurs medytacji. 21 dni praktyki rozwijającej świadomość
Wszystkie książki "Osho"

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Seks się liczy aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@Qavtan
2008-09-07
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 3 /10

Autor przedstawia nam świat, w którym żyjemy, często używa sformułowań demagogicznych. Używa uogólnień w stylu 'zrobiono to i tamto', 'uczyniono to i tamto' ( 'nie wiecie [...] stąd problem' s.267) co ma wyjaśnić dlaczego jest nam źle (s.39), narzucając przy okazji swój punkt widzenia. Podaje liczby z powietrza, bez podania źródeł (s.45); 'Pewien psycholog prowadził badania...' (s.174); 'św. Augustyn ponoć powiedział'. Według mnie przytaczane przykłady są banalne i dość głupie.Ja sam chciałem przeczytać całość by móc się wypowiedzieć na temat tej książki, czytało się bardzo źle właśnie przez sposób retoryki autora. Znalazłem tu kilka ciekawostek, jednak będę poszukiwał innych pozycji o podobnej tematyce. Osho skutecznie zraził mnie do siebie i reaguję negatywnie na jego nazwę.

{} | link |
AG
2020-05-05
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Seks się liczy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2021 nakanapie.pl