Singlom żyje się lepiej

Carol Clewlow
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Singlom żyje się lepiej
Książka Singlom żyje się lepiej
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
10 /10
Ocena 10 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

? zabawna opowieść o seksie, uczuciach, związkach stałych i przelotnych i o tym, czy warto mieć dzieci ? Riley Gordon, dziennikarka w brytyjskim miasteczku, ma problemy z kolejnym związkiem ? pochwała kobiet, wybierających własny styl życia, niezależnie od wieku ? aluzje literackie oraz przywołanie postaci sławnych samotnych kobiet, z ukochaną przez autorkę Jane Austen na czele Riley Gordon uważa swoje życie za udane. Ma zdecydowane poglądy w kwestii małżeństwa, stylu życia, starości, rodziny, a nade wszystko w kwestii wolności. Mimo to przyjaciele i rodzina na czele, równie chętnie jak Riley zabierają w tych sprawach głos i lubią się różnić. Podobnie zresztą jak jej byli kochankowie, a w szczególności jeden z nich...
Data wydania: 2008
ISBN: 978-83-7495-165-4, 9788374951654
Wydawnictwo: Muza
Stron: 386

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę Singlom żyje się lepiej? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
✍️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
@mbutterfly
@mbutterfly 2010-07-21
Przeczytane (2010-01-01)
"Koty są dla mnie jak mężowie. Wole je oglądać w cudzych domach" ;) Świetna, lekka, prześmiewcza. Obalająca głupie stereotypy na temat kobiet niezamężnych. Powinni ją obowiązkowo przeczytać ci wszyscy 'sparowani' dla których kobieta pojedyńcza to jakieś 'dziwne zjawisko' rodem z kosmosu.
serce | link |

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się