SKUTEK UBOCZNY ŚMIERĆ

Virapen John
9.3 /10
Ocena 9.3 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów
SKUTEK UBOCZNY ŚMIERĆ
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
9.3 /10
Ocena 9.3 na 10 możliwych
Na podstawie 3 ocen kanapowiczów

Opis

Wyznania pracownika koncernu farmaceutycznego
Koncernom farmaceutycznym zależy na tym, żebyśmy byli stale chorzy. Chcą nam wmówić różne dolegliwości. A jedynym powodem takiego postępowania jest chęć zysku.
Czy wiecie, żeâŚ
- koncerny farmaceutyczne wydają ponad 35 tys. euro (więcej niż 50 tys. dolarów) rocznie na jednego lekarza, by dany lekarz przepisywał ich produkty?
- ponad 75% czołowych naukowców w dziedzinie medycyny jest opłacanych przez przemysł farmaceutyczny?
- w niektórych przypadkach leki zostają dopuszczone i wprowadzone na rynek dzięki korupcji?
- branża farmaceutyczna wynajduje nowe choroby i prowadzi działania marketingowe, by zwiększyć sprzedaż, a tym samym wartość akcji firm produkujących leki?
- koncerny farmaceutyczne coraz częściej biorą na celownik dzieci?
Data wydania: 2011
ISBN: 978-83-245-1851-7, 9788324518517
Wydawnictwo: PUBLICAT
Stron: 232

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Farmacja czy mafia?

10.03.2013

"Szczęścia nie można znaleźć w pigułce. Szczęście nie jest stanem trwałym. Nie można kontrolować życia w taki sam sposób, jak kontroluje się wydarzenia w filmie. Nie potrzeba nam hitów rynkowych." Czy często słyszycie w ustach innych modne ostatnimi czasy słowo "depresja"? A może wam samym słowo to nie jest obce? Nie macie się jednak czym przej... Recenzja książki SKUTEK UBOCZNY ŚMIERĆ

Bestseller – liczy się tylko sprzedaż

5.07.2011

„Skutek uboczny: Śmierć” John Virapen wyd. Publicat rok: 2011 str. 248 Ocena: 6/6 „Jedna śmierć to tragedia; milion – to statystyka” Lenin Nawet nie wyobrażacie sobie, jak wiele chciałabym Wam powiedzieć o tej książce. Każde przeczytane zdanie napawało mnie przerażeniem i poganiało do zakończenia lektury... Recenzja książki SKUTEK UBOCZNY ŚMIERĆ

Moja opinia o książce

Opinie

@caterpillar
2011-10-02
8 /10
Przeczytane

ta książka jest dla mnie o tyle ważna, że sama pracuję w "branży" farmaceutycznej...i jestem zdruzgotana, wdeptana w ziemię! okazuje się, że to czego uczyłam się kilka lat o nowych lekach to oszustwo! lekach, które codziennie przepływają przez moje ręce, ba! lekach zażywanych przez moją rodzinę! a najgorsza pozostaje świadomość, że dotarcie do prawdziwych informacji graniczy z cudem, ponieważ kłamstwo zaczyna się już na pierwszym etapie, tj. dobieranie takich pacjentów, aby badania kliniczne przynosiły pożądane rezultaty...pozycja z którą naprawdę warto się zaznajomić.

| link |
@Sil
2011-07-05
10 /10
Chcę przeczytać

genialna, wstrząsająca,... musicie ją przeczytać!

| link |
@WioletaSadowska
2013-03-10
10 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka SKUTEK UBOCZNY ŚMIERĆ. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2023 nakanapie.pl