Śląsk bez granic. Zamki trzech narodów

Marek Gaworski
Śląsk bez granic. Zamki trzech narodów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Nowy album autorstwa Marka Gaworskiego pokazujący piękno śląskich zamków. Śląsk, dawniej jedna kraina, dziś ziemia podzielona przez trzy narody. ]ego największa cześć leży w Polsce, lecz Śląsk to także niewielki fragment dzisiejszych Niemiec oraz północno wschodnie krańce Czech, graniczące z naszym krajem. Niegdyś była to kraina zamków i pałaców.
Data wydania: 2009
ISBN: 978-83-926883-1-0, 9788392688310
Wydawnictwo: MATIANG

Autor

Marek Gaworski Marek Gaworski Marek Gaworski, mieszkaniec Strzelec Opolskich, pasjonat, odkrywca tajemnic i ciekawych historii z życia arystokracji, zakochany w zamkach i pałacach, których zwiedził tysiące w Polsce i Europie. Autor ponad 60 publikacji "zamkowych" niemal z każdej...

Pozostałe książki:

Śmierć, bale i skandale Leksykon zamków w Polsce Najpiękniejsze zamki, pałace i dwory w Polsce Opolskie Bliskie i piękne Zabytki architektury Zamek i park w Strzelcach Opolskich = Das Schloß und der Park in Groß Strehlitz Zamki i pałace województwa dolnośląskiego Zamki, pałace, dwory w Polsce Śląsk bez granic. Zamki trzech narodów
Wszystkie książki Marek Gaworski

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Śląsk bez granic. Zamki trzech narodów nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Śląsk bez granic. Zamki trzech narodów. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl