Soliści

Adela D. Zalewska
8.5 /10
Ocena 8.5 na 10 możliwych
Na podstawie 6 ocen kanapowiczów
Soliści
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8.5 /10
Ocena 8.5 na 10 możliwych
Na podstawie 6 ocen kanapowiczów

Opis

Pod wpływem impulsu, Małgorzata postanawia wziąć udział w castingu do zespołu znanego choreografa Petera Duke'a. Od tego momentu jej życie wywraca się do góry nogami, nie tylko za sprawą tańca, ale także nowo poznanego Tomasza, którego zielone oczy prześladują ją również w snach.
Daj się wciągnąć w świat tańca, pełen magii, ale także wymagający wysiłku i silnej woli. Jak wiele można poświęcić dla pasji? Czy oprócz niej jest jeszcze miejsce na miłość?

Data wydania: 2020-12-17
ISBN: 978-83-958795-3-1, 9788395879531
Rodzaj: e-book
Wydawnictwo: Adela D. Zalewska
Cykl: Tancerze, tom 1
Stron: 248
dodana przez: Jagrys
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Adela D. Zalewska Adela D. Zalewska
Urodzona 14 października 1980 roku w Polsce

Pozostałe książki:

"Soliści" Zespół Duety
Wszystkie książki Adela D. Zalewska

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Wciągająca

15.11.2021

„Soliści” to książka, która poruszyła moje serce i przypadła mi do gustu. Autorka stworzyła historię pełną pasji, wielkiej miłości do tańca oraz prawdziwą przyjaźń i jej rolę w życiu. Przyznam się, że ta opowieść wciągnęła mnie bezgranicznie od pierwszej kartki i nie odłożyłam jej do momentu, aż nie dotarłam do finalnej stronicy. Nie zdawałam sob... Recenzja książki "Soliści"

@Izzi.79@Izzi.79 × 2

Soliści, Adela D. Zalewska

16.03.2022

Soliści Adeli D. Zalewskiej to powieść otwierająca cykl Tancerze, poruszający tematykę tańca jako życiowej pasji, ale i również dotykający kwestii miłości i przyjaźni. W skład serii wchodzą kolejno: Soliści, Duety i Zespół, który miał swoją premierę 3 grudnia. Bohaterami pierwszej części cyklu są Małgorzata i Gabriel, znany również jako Tomasz. W... Recenzja książki "Soliści"

Miłość połączona z tańcem

15.11.2020

Gosia spontanicznie podejmuje decyzję o wyjeździe do Warszawy i wzięciu udziału w castingu do zespołu choreografa Petera Duke'a. I w tym momencie jej życie bardzo się zmienia - poznaje wiele osób, w tym jedną wyjątkową osobę - Tomasza. Jak bardzo namiesza on w jej życiu? Czy bohaterowie poczują coś do siebie? Czy Gosia odnajdzie w sobie na tyle si... Recenzja książki "Soliści"

Moja opinia o książce

Opinie

@przyrodazksiazka
2020-11-24
10 /10
Przeczytane

Już na samym początku muszę zaznaczyć, że ta książka to jeden wielki taniec ciał. Wyczuwa się tu dobrą energię, gdzie wszystko można wyrazić tańcem. I choć historia Gabriela i Gośki nie jest idealnym złączeniem charakterów, to jednak poprzez miłość do tańca mogą przezwyciężyć wszystko. Historia bardzo romantyczna, choć momentami dramatycznie zabawna i troszkę zadziorna. Bardzo spodobały mi się opisy autorki, która barwnie potrafiła przedstawić zupełnie błahe rzeczy. Charakter językowy bardzo wyrachowany, choć zdarzały się też momenciki, że czasami nieco wulgarny. I choć główni bohaterowie mają tutaj po dzieścia lat, to jednak zachowują się jak nastolatkowie. Niby są doświadczeni życiowo, choć każde z nich w innym kierunku, to jednak to, co zaczyna ich łączyć jest typowym zawirowaniem pierwszych zauroczeń.
Bardzo spodobały mi się tu wstawniki myśli Gośki, kiedy opisywała co czuje w danym momencie. Nie było tu jakichś powtórzeń, które by czytelnika zmęczyły, tylko praktycznie te same rzeczy opisywała zupełnie inaczej, co bardzo zachęcało mnie do dalszego czytania.
Emocje, które opisuje autorka są tu bardzo namacalne. Nie domyślamy się ich, tylko istnieją naprawdę. Odczułam, jakbym oglądała tutaj film, a nie czytała książkę. Wszystko było tak obrazowo przedstawione, że momentami utożsamiałam się z Gośką. Spostrzegłam, że mamy podobne charaktery i jestem pewna, że gdyby istniała naprawdę, to zawsze bym się z nią dogadała:-)
Kolejną rzeczą na plus było ukazanie uc...

| link |
@kasienkaj7
2022-03-16
7 /10
Przeczytane

Spodziewałam się trochę więcej tańca, ale ogólnie jestem zadowolona z lektury.

| link |
@kasia.rosiek88
2021-12-29
9 /10
Przeczytane
@Izzi.79
2021-11-15
9 /10
Przeczytane Posiadam
@skazani_na_czytanie
2021-10-31
7 /10
Przeczytane
@julcias01
2020-11-14
9 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Soliści. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

Duety
Duety
Adela D. Zalewska
8/10
Drugi tom serii "Tancerze". Dwa gorące duety poszukają swojej drogi, własnego sposobu na wspólne ży...
Zespół
Zespół
Adela D. Zalewska
9.3/10
Trzeci tom serii Tancerze. Spełniają marzenia, kochają, walczą, cierpią, poszukują swojej drogi, wi...
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl