Avatar @skazani_na_czytanie

Skazani na czytanie

@skazani_na_czytanie
4 obserwujących. 1 obserwowanych.
Kanapowicz od 3 miesięcy. Ostatnio tutaj mniej niż minutę temu.
{} insta_balonowa
{} Napisz wiadomość
4 obserwujących.
1 obserwowanych.
Kanapowicz od 3 miesięcy. Ostatnio tutaj mniej niż minutę temu.

Cześć!

Mam na imię Patrycja. Pochodzę z nie za bardzo imponującego miasta Leszna znajdującego się między Pozaniem a Wrocławiem. Tu nie zrobisz kariery, nie znajdziesz super szkół, ale jesteśmy mistrzami w Żużlu.
Jestem dzieckiem lat 90-tych i pyskatą kobitą. Lubię mieć swoje zdanie, ale jeszcze bardziej posiadać rzetelne źródła na jego poparcie. Niedawno skończyłam roczny kurs na instruktora terapii uzależnień, równocześnie studiując pedagogikę resocjalizacyjną I stopnia.
Po licencjacje planuję udać się na psychologię i mam nadzieję, że to nie będzie ostatni kierunek. Marzy mi się praca z młodzieżą oraz zakładzie karnym. W wolnym czasie gram na Djembe i nieudolnie piszę swoją książkę. Interesuję się kryminologią, ludzką psychiką oraz kontaktami międzyludzkimi, literaturą, kulturo- i religioznastwem, dietetyką, wierzeniami ... i mogłabym tak wymieniać cały dzień. Jak już mnie coś zainteresuje to mogę czytać na ten temat dniami. Nie potrafię usiedzieć na pupce. Świat mnie inspiruje do ciągłej nauki i mam nadzieję, że pozwoli mi być wiecznym studentem.

Skąd wziął się pomysł na recenzje i nazwę Skazani na czytanie?

Niestety moja mama wybiła mi z głowy filologię polską, czego bardzo żałuję. Ten blog ma mi wynagrodzić, póki co niespełnione marzenia. Długo nosiłam się z zamiarem jego założenia, bo od kiedy skończyłam 14 lat, ale sądzę, że dobrze, iż wtedy do tego nie doszło, bo teraz posiadam większa wiedzę, dzięki czemu moje recenzje mogą wyglądać lepiej.
Do nazwy natchnął mnie artykuł, mówiący o tym, że najwięcej w Polsce czytają osadzeni w zakładach karnych. Skazani na czytanie po prostu charakteryzuje mnie. A chcę się dzielić z wami tym, co kocham i co czuję ja, a nie ktoś inny.

Co czytam?
A czego nie czytam? Wszystko od czytadeł po literaturę naukową może mi przypaść do gustu albo nie.

Jeżeli chcesz się ze mną podzielić opinią lub nawiązać współpracę zapraszam do kontaktu na: patrycjakorabik@gmail.com

DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚCIE TU ZE MNĄ.

Chcę przeczytać

15

Przeczytane

48

Moje Opinie

1
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
25.07.2020
Ta recenzja będzie krótka. Niestety książka, którą dziś omówię, ma nam tak mało do zaoferowania, że sama nie wiem, co tu napisać. Gdy słyszymy „Niewyjaśnione. Prawdziwe historie, których nigdy nieudało się wyjaśnić”, oczekujemy czegoś, co zmrozi nam krew i być może nie będziemy mogli spać po nocach – przecież wydarzyło się naprawdę, a my nie m...
Zobacz wszystkie opinie (1)

Wyzwanie - Czytanie!

W 2020 roku przeczytam 52 książki !
90%
{}× 11
Zobacz stronę wyzwania
nakanapie.pl
{} {} {}
O nas Kontakt Pomoc Polityka prywatności Regulamin
© 2020 nakanapie.pl
Zrobione z {} na Pradze Południe