Avatar @skazani_na_czytanie

Skazani na czytanie

@skazani_na_czytanie
4 obserwujących. 2 obserwowanych.
Kanapowicz od ponad roku. Ostatnio tutaj około miesiąca temu.
{} skazani_na_czytanie
{} Napisz wiadomość
4 obserwujących.
2 obserwowanych.
Kanapowicz od ponad roku. Ostatnio tutaj około miesiąca temu.

Cześć!

Mam na imię Patrycja. Pochodzę z nie za bardzo imponującego miasta Leszna znajdującego się między Pozaniem a Wrocławiem. Tu nie zrobisz kariery, nie znajdziesz super szkół, ale jesteśmy mistrzami w Żużlu.
Jestem dzieckiem lat 90-tych i pyskatą kobitą. Lubię mieć swoje zdanie, ale jeszcze bardziej posiadać rzetelne źródła na jego poparcie. Niedawno skończyłam roczny kurs na instruktora terapii uzależnień, równocześnie studiując pedagogikę resocjalizacyjną I stopnia.
Po licencjacje planuję udać się na psychologię i mam nadzieję, że to nie będzie ostatni kierunek. Marzy mi się praca z młodzieżą oraz zakładzie karnym. W wolnym czasie gram na Djembe i nieudolnie piszę swoją książkę. Interesuję się kryminologią, ludzką psychiką oraz kontaktami międzyludzkimi, literaturą, kulturo- i religioznastwem, dietetyką, wierzeniami ... i mogłabym tak wymieniać cały dzień. Jak już mnie coś zainteresuje to mogę czytać na ten temat dniami. Nie potrafię usiedzieć na pupce. Świat mnie inspiruje do ciągłej nauki i mam nadzieję, że pozwoli mi być wiecznym studentem.

Skąd wziął się pomysł na recenzje i nazwę Skazani na czytanie?

Niestety moja mama wybiła mi z głowy filologię polską, czego bardzo żałuję. Ten blog ma mi wynagrodzić, póki co niespełnione marzenia. Długo nosiłam się z zamiarem jego założenia, bo od kiedy skończyłam 14 lat, ale sądzę, że dobrze, iż wtedy do tego nie doszło, bo teraz posiadam większa wiedzę, dzięki czemu moje recenzje mogą wyglądać lepiej.
Do nazwy natchnął mnie artykuł, mówiący o tym, że najwięcej w Polsce czytają osadzeni w zakładach karnych. Skazani na czytanie po prostu charakteryzuje mnie. A chcę się dzielić z wami tym, co kocham i co czuję ja, a nie ktoś inny.

Co czytam?
A czego nie czytam? Wszystko od czytadeł po literaturę naukową może mi przypaść do gustu albo nie.

Jeżeli chcesz się ze mną podzielić opinią lub nawiązać współpracę zapraszam do kontaktu na: patrycjakorabik@gmail.com

DZIĘKUJĘ, ŻE JESTEŚCIE TU ZE MNĄ.

Chcę przeczytać

14

Przeczytane

55

Moje Opinie

3
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
19.08.2021
Nie pamiętam kiedy się tak bardzo wynudziłam przy jakieś książce. Zmarnowane dwa dni i nic więcej. Nie pomogło nawet przejście na audiooboka. Raczej nie żałuję drugiego podejścia do książek, których nie udałomi sięwcześniejprzeczytać, ale kiedyś musi być ten pierwszy raz.

Nie potrafię zrozumieć wysokich ocen dla "Szeptacza". Nie ma mr...
Zobacz wszystkie opinie (3)

Wyzwanie - Czytanie!

W 2021 roku przeczytam 52 książki !
9%
{}× 4
Moje wyzwania:
  • 2021 rok (zrealizowane w 9%)
  • 2020 rok (zrealizowane w 90%)
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe