Spirit Animals. Upadek bestii. Tom 2. Spalona ziemia

Victoria Schwab
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Książka Spirit Animals. Upadek bestii. Tom 2. Spalona ziemia
Książka Spirit Animals. Upadek bestii. Tom 2. Spalona ziemia
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
6 /10
Ocena 6 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Pradawne zło obudziło się w świecie Erdas. Więź między ludźmi a zwierzoduchami jest zagrożona. Czworo młodych bohaterów: Conor, Abeke, Meilin i Rollan postanawia powstrzymać zło. Razem ze swoimi zwierzoduchami wybierają się w niebezpieczną podróż do wnętrza ziemi i na jej krańce. Otaczają ich przyjaciele i wrogowie, lecz muszą za wszelką cenę stawić czoła nadchodzącej ciemności. Jeśli przestaną oglądać się za siebie, dostrzegą przerażającą prawdę: zło już ich dopadło.
Data wydania: 2017-06-14
ISBN: 978-83-280-4006-9, 9788328040069
Wydawnictwo: Wilga / GW Foksal
Stron: 240

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Spirit Animals. Upadek bestii. Tom 2. Spalona ziemia aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
✍️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie
@Smallbookworld
@Smallbookworld 2019-04-29
Nie wiem czy to, że jest zmiana autorki, czy to, że ta okładka jest tak cudowna, że jestem w szoku. To jest jedna z lepszych jakie widzę. Na pewno nie jeden z was czytelnik zna książkę "Okrutna pieśń". Jest to ta sama autorka, która napisała 2 część. I powiem wam tak. Od razu lepiej się to czytało. Jakieś takie lepsze te dialogi, bohaterowie mniej irytujący. Mogłaby napisać całą tą serię i by było lepiej. Tutaj nie mam się co dużo doczepić. Fajna książka i co mnie tutaj najbardziej urzekło to to, że bohaterowie wiedzą co robią i nie błądzą jakoś w tej fabule. Jednym słowem ogromny plus dla tej autorki. I samą drugą część oceniam 6/10 ! To bardzo duży progres dla tej serii, uwierzcie mi.
serce | link |

Kategorie

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się