Społeczeństwo staropolskie seria nowa tom 2

Andrzej Karpiński
Społeczeństwo staropolskie seria nowa tom 2
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Tematem przewodnim tomu są zagadnienia funkcjonowania marginesu społecznego i środowiska przestępczego w XVI-XVIII w. wśród szlachty, mieszczaństwa i chłopów na terenie dawnej Rzeczypospolitej.
Data wydania: 2009
ISBN: 978-83-7181-607-9, 9788371816079
Wydawnictwo: DiG
Stron: 290

Autor

Andrzej Karpiński Andrzej Karpiński Andrzej Karpiński – prof. nadzw., autor wielu prac ekonomicznych. Zawodowo i naukowo zajmował się polityką gospodarczą państwa (od 1948 r.), a zwłaszcza polityką przemysłową, prognozowaniem i studiami nad przyszłością. Piastował szereg odpowiedzialn...

Pozostałe książki:

Jak tworzyć długookresową strategię rozwoju dla kraju i regionu : metodyka strategicznego myślenia o przyszłości = How to create the long-term strategy for a country and a region : (the methodology of futures studies) Jak powstawały i jak upadały zakłady przemysłowe w Polsce Od uprzemysłowienia w PRL do deindustrializacji kraju Prawda i kłamstwa o przemyśle
Wszystkie książki Andrzej Karpiński

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Społeczeństwo staropolskie seria nowa tom 2 aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Społeczeństwo staropolskie seria nowa tom 2. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl