Srebrzystooki

Majka Wielądek
Srebrzystooki
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Twój anioł zawsze jest blisko

Jak wiele tragedii jest w stanie udźwignąć jeden człowiek?

Ada jest prawdziwą siłaczką. Nie poddała się, choć przegrała walkę o zdrowie ukochanego męża, a w dniu jego pogrzebu dowiedziała się, że jej babcia, najbliższa dla niej osoba, również zmarła. Mimo przeciwności losu, dzięki wsparciu oddanej przyjaciółki, Ada znalazła w sobie siłę, by iść dalej.

Od tej pory ma jeden cel: poznać okoliczności śmierci ukochanej babci. Nie spodziewa się jednak, że to, co odkryje, może całkowicie zmienić jej pogląd na świat. Już wkrótce kobieta przekona się, że anioły zawsze są blisko ludzi i odczuje na własnej skórze ich niezwykłą moc. Dowie się też jednak, że nie ma dobra bez zła… A między jednym a drugim nieustannie toczy się walka.

Sekty, krwawe rytuały, niebieskie kwiaty, zaklęcia i… srebrzyste oczy, które śledzą każdy jej krok: codzienność Ady niebawem zmieni się o sto osiemdziesiąt stopni.

Wydanie 1 - Wyd. Novae Res
Data wydania: 2024-06-21
ISBN: 978-83-8373-082-0, 9788383730820
Wydawnictwo: Novae Res
Kategoria: Fantasy
Stron: 446
dodana przez: NovaeRes

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Srebrzystooki nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

Wtedy niszczyła ją niemoc, codzienna bezradność wobec tego, co nieuniknione. Teraz strach dławił jej gardło, odbierał jasność myślenia, przyprawiał o mdłości...
Słowa ojca pełne były troski o nią, takiej prawdziwej, czuć było w nich miłość... taką, z którą ostatni raz spotkała się ze strony swego zmarłego męża.
Sam przez długi czas byłem pod jego wpływem. Widziałem i znałem różnych światłych ludzi, którzy pod jego spojrzeniem topnieli niczym wosk.
Trzymał mnie mocno, nic nie mówił, tylko patrzył na mnie tymi swoimi niezwykłymi oczami. Pod wpływem tego wzroku ogarnął mnie spokój.
Dookoła słychać było pochwalne pieśni. Odniosłam wrażenie, że stoję pośrodku chórów anielskich (...)
Dodaj cytat
© 2007 - 2024 nakanapie.pl