Stalker

Clarissa Wild
Książka Stalker
Książka Stalker
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Wydymasz mnie raz, ja wydymam cię dwa razy... A potem cię pogrzebię. Żadne więzienie nie powstrzyma mnie od dążenia do zemsty. Tym bardziej, jeśli chodzi o nią. Ona, kobieta, która wsadziła mnie do więzienia. Przysięgam, że przyjdę po nią, by zabrać to, co do mnie zależy: jej życie. Nie jestem dobrym facetem. Przeciwnie, uwielbiam być zły. To jest w moich żyłach. Tak samo, jak w moich żyłach jest, by ją zniszczyć. Jest aktorką, udając, że jest święta, ale obaj wiemy, że to nieprawda. W ten czy inny sposób, zapłaci za to co zrobiła. Będą ją ścigać. Sprawię, że będzie się mnie bać. Sprawię, że jej ciało będzie moje. Złe czyny nigdy nie uchodzą na sucho... A ja zawsze przychodzę z hukiem. Fuck me once, I’ll fuck you twice … then I’ll bury you. No prison can keep me from seeking revenge. Especially when it comes to her. She, the woman who put me in jail. I swore that I’d come for her, to claim what belongs to me: Her life. I’m not a good man. On the contrary, I love to be bad. It’s in my veins. Just like it’s in my veins to ruin her. She’s an actress, pretending to be a saint, but we both know that isn’t true. One way or another, she’ll pay for what she did. I will hunt for her. Make her fear me. Make her body mine. Bad deeds never go unpunished … And I always go out with a bang. WARNING: This book is a DARK ROMANCE STANDALONE – it has a non-conventional ending. This isn’t rainbow sprinkles & unicorn fluff. It’s a dark, thrilling journey of two people clashing over love, lust, and hatred. Heed the warning. Contains graphic violence, alcohol, drugs & other disturbing content. No Cliffhanger. Stand Alone.  
Data wydania: 2015-06-11
ISBN: 978-1-5142-0407-8, 9781514204078
Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform
Cykl: Stalker, tom 1
Stron: 384
dodana przez: bookkeeper

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Stalker nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Stalker. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}