Steve Jobs sztuka prezentacji

Carmine Gallo
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Steve Jobs sztuka prezentacji
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Nikt nie potrafi oczarować publiczności tak jak Steve Jobs. Ta książka zdradzi wam, jak być tak samo skutecznym jak on. Prezentacje to podstawa. Od nich często zależy sukces lub porażka firmy. Nie ma lepszego mówcy niż Steve Jobs. Tylko on potrafi skutecznie zamienić potencjalnych nabywców w klientów, a klientów - w wyznawców. Tylko ta książka zdradzi wam, jak Steve Jobs to robi. Ta książka jako pierwsza odkrywa sekrety leżące u podstaw technik, jakich Jobs używa, by porwać swoją widownię. Co jednak ważniejsze, uczy nas, jak zastosować te techniki do własnych prezentacji. Dzięki tej książce sami będziemy mogli oczarować każdą, nawet najbardziej wymagającą, publiczność. Carmine Gallo uczy nas jak trzymać słuchaczy w napięciu i skutecznie sprzedawać swoje pomysły. Pokazuje, jak tworzyć twitterowe hasła, które wszyscy będą chcieli powtarzać. Podpowiada, jakie błędy popełniamy przy tworzeniu slajdów w PowerPoincie i jak ich uniknąć. Dowiemy się, ile powinna trwać prezentacja doskonała i w co się powinniśmy na nią ubrać. Gallo zdradza nawet, jak za pomocą szklanki z wodą przestać wtrącać do swoich wypowiedzi irytujące ?yyyy?, ?hmmm? i ?prawda??. Od projektowania slajdów poprzez mowę ciała, techniki modulacji głosu i korzystanie z rekwizytów do nauki improwizacji - wszystko to składa się na wiedzę, która sprawi, że po waszej prezentacji publiczności z wrażenia opadnie szczęka.
Data wydania: 2011-09-26
ISBN: 978-83-240-1640-2, 9788324016402
Wydawnictwo: Znak
Seria: Punkty Przełomowe
Kategorie: Poradniki, Biznes
Stron: 248
Mamy 2 inne wydania tej książki

Autor

Carmine Gallo Carmine Gallo
Urodzony 26 lipca 1965 roku w USA (San Jose, Kalifornia)
Carmine Gallo jest amerykańskim pisarzem, felietonistą, mówcą, byłym dziennikarzem i prezenterem wiadomości. Mieszka w Pleasanton w Kalifornii, jest prezesem Gallo Communications Group i pracuje jako trener ds. komunikacji i mówca.

Pozostałe książki:

Steve Jobs. Sekrety innowacji. Zupełnie inaczej - reguły przełomowego sukcesu Steve Jobs. Sztuka prezentacji. Jak świetnie wypaść przed każdą publicznością Sekrety storytellerów Mów jak TED. 9 sposobów na dobrą prezentację według wybitnych mówców Doświadczenie Apple
Wszystkie książki Carmine Gallo

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Sekrety idealnej prezentacji wg Steve’a Jobsa

14.05.2012

W amoku czytania wszystkiego co dotyczy Jobsa, tudzież firmy Apple, dotarłem do lektury zdaje się nudnej i stricte technicznej. Zowie się ona „Steve Jobs. Sztuka prezentacji” i ma na dodatek infantylny podtytuł „Jak świetnie wypaść przed każdą publicznością”, który na myśl przywodzi mi domokrążców oferujących nowe unikatowe panaceum na wszystkie mo... Recenzja książki Steve Jobs sztuka prezentacji

Moja opinia o książce

Opinie

@fri2go
2012-05-14
8 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Steve Jobs sztuka prezentacji. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl