Stuhrmówka. A imię jego czterdzieści i cztery

Beata Nowicka, Maciej Stuhr
Stuhrmówka. A imię jego czterdzieści i cztery
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Stuhrmówka czyli 100% Stuhra w... książce. Maciej Stuhr w rozmowie z Beatą Nowicką wspomina rodzinny dom, czasy studenckie i początki kariery. Opowiada o kulisach pracy na estradzie, w filmie i teatrze. O pułapkach, jakie niesie za sobą znane nazwisko oraz popularność. O przekonaniach i wartościach. Sporo w tej publikacji wybornego poczucia humoru, dystansu do siebie i wrażliwości. "Stuhrmówka. A imię jego czterdzieści i cztery" to wydanie poszerzone o rozmowy tyczące ostatnich czterech lat, podczas których wiele się zmieniło. Maciej Stuhr ponownie się ożenił, po raz drugi został ojcem, zagrał wiele ciekawych ról, zrobił doktorat i stał się solą w oku partii rządzącej.
Data wydania: 2019-10-15
ISBN: 978-83-8062-614-0, 9788380626140
Wydawnictwo: Rebis
Stron: 400
dodana przez: Asamitt

Autor

Beata Nowicka
Urodzona w 1966 roku w Polsce
Dziennikarka. Autorka wielu wywiadów z wybitnymi postaciami świata kultury, polityki, show-biznesu, m.in. Krystyną Jandą, Agnieszką Holland oraz Wojciechem Kilarem. Autorka książek, m.in. Basia. Szczęśliwą się bywa z Barbarą Stuhr, Między nami z Mał...

Pozostałe książki:

Stuhrmówka, czyli gen wewnętrznej wolności. Maciej Stuhr w rozmowie z Beatą Nowicką Jak ja to robię Basia. Szczęśliwą się bywa Steczkowscy. Miłość wbrew regule Zbyszek przez przypadki
Wszystkie książki Beata Nowicka

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Stuhrmówka. A imię jego czterdzieści i cztery aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Stuhrmówka. A imię jego czterdzieści i cztery. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl