Szkło

Emil Marat
Szkło
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Jakub Raste prowadzi spokojne życie. Wykłada filozofię na prywatnej uczelni, próbuje dokończyć doktorat, trochę romansuje, trochę udziela się w mediach. Po kontrowersyjnej wypowiedzi w programie na żywo odbiera telefon od dyrektora korporacji telewizyjnej, który proponuje mu stworzenie niszowej stacji dla wymagającego widza, Logos.tv. Mimo wątpliwości Jakub przyjmuje ofertę. Wkrótce zaczyna wierzyć w projekt ambitnej telewizji. Dworskie intrygi, korporacyjny bełkot i dyktatura działu analiz przestają mieć znaczenie.

Tymczasem w życiu Jakuba znowu pojawia się Natalia. Więź między dawnymi kochankami staje się coraz silniejsza, ale Raste w kluczowym momencie robi krok wstecz – jego zaangażowanie w związek ma granice.

Czy Logos.tv powstanie? Czy Natalia zgodzi się na rolę wiecznej przyjaciółki? Czy Jakub rozbije szybę, która oddziela go od rzeczywistości? Powieść o melancholii, mediach i  końcu realnego świata.

Data wydania: 2013-06-05
ISBN: 978-83-7747-808-0, 9788377478080
Wydawnictwo: W.A.B.
Kategoria: Literatura piękna
Stron: 192
dodana przez: chudini0505
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Emil Marat Emil Marat
Urodzony w 1971 roku w Polsce (Żyrardów)
Emil Marat – polski dziennikarz i pisarz nominowany do Nagrody Literackiej Nike. Jest absolwentem Wydziału Filozofii i Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego, trzy lata studiował dziennikarstwo na UW. W latach 1993–1996 pracował w Radiu Kolor. W lat...

Pozostałe książki:

Made in Poland Ptaki drapieżne. Historia Lucjana "Sępa" Wiśniewskiego likwidatora z kontrwywiadu AK Ostatni. Historia cichociemnego Aleksandra Tarnawskiego, pseudonim "Upłaz" Wojna nadejdzie jutro. Żołnierz legendarnego Kedywu AK ostrzega Studnie Norymbergi
Wszystkie książki Emil Marat

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Szkło nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Szkło. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl