Tam, gdzie rosły mirabelki

Jan Mazur
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Tam, gdzie rosły mirabelki
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Myślisz, że oni tam tylko sobie stoją i piwkują? Mijasz ich przyspieszając i raczej nie patrząc w ich kierunku? Błąd! Chłopaki spod bloku to współcześni filozofowie - rozstrzygają między sobą skomplikowane kwestie etyczne i nieobce są im imperatywy. I choć brzmi to jak śmieszki z blokersów, to Jan Mazur dzięki wyostrzonemu zmysłowi obserwacji i minimalistycznej stylistyce opowiada w "Tam, gdzie rosły mirabelki" chwytającą za serce opowieść o chłopakach spod bloku, w których drzemie dobro. A że to dłuższa drzemka? Czas na pobudkę!

Jan Mazur - autor komiksów, z których wydany w 2015 roku "Przypadek pana Marka" zebrał dziesiątki doskonałych recenzji. Za swoje scenariusze otrzymał liczne nagrody i wyróżnienia, w tym pierwsze miejsce konkursu Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier w Łodzi i (dwukrotnie) Złotego Kurczaka - nagrodę przyznawaną komiksom niezależnym. "Tam, gdzie rosły mirabelki" to największy i z pewnością jego najdojrzalszy album komiksowy.
Komiks ukazuje się w serii "Nowy Komiks Polski" mającej na celu prezentację najciekawszych nurtów polskiego komiksu.
Data wydania: 2017-09-12
ISBN: 978-83-64638-74-9, 9788364638749
Wydawnictwo: Komiksowe
Kategoria: Komiks
Stron: 136
dodana przez: ReginaCatta

Autor

Jan Mazur Jan Mazur
Urodzony 14 listopada 1955 roku
Jan Mazur - duchowny rzymskokatolicki, paulin, profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, Kierownik Katedry Polityki Społecznej na Wydziale Nauk Społecznych; specjalność: historia społeczna, polityka społeczna i praca s...

Pozostałe książki:

Człowiek wobec wyzwań współczesności. Upadek wartości czy walka o wartość? Humor i karnawalizacja we współczesnej komunikacji językowej 32 Wiersze o Morskim Oku Rycerz Janek Rycerz Janek i prawdziwe męstwo
Wszystkie książki Jan Mazur

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Tam, gdzie rosły mirabelki nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

@polokokta
2021-06-02
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 7 /10
Przeczytane 2021 Komiks

Cytaty z książki

O nie! Książka Tam, gdzie rosły mirabelki. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl