Ten wredny PR 2009. Jak Public Relations zmieniło Polskę

Andrzej Mleczko, Sebastian Chachołek, Monika Olejnik, Marek Skała ...
Ten wredny PR 2009. Jak Public Relations zmieniło Polskę
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Nie obrażajmy się na PR, bo bez niego nie ma polityki. I nie bądźmy hipokrytami. Jak polityk nie stosuje PR, mówimy, że jest mdły i nudny. Jak stosuje -- mamy pretensje.
Katarzyna Kolenda-Zaleska Śmieszy mnie, gdy partie wynajmują aktorów do spotów politycznych. Zupełnie jakby nie można było znaleźć kilku swoich prawdziwych zwolenników.
Monika Olejnik Gdybyśmy naszych rodzimych przywódców społecznych nazwali politykami, to równie dobrze kierowcę buldożera możemy nazwać architektem krajobrazu.
Sebastian Chachołek Nasi politycy zamiast o RP, myślą o PR.
Wiesław Gałązka

Andrzej Mleczko Jeśli wiesz, jak wygląda spin doktor, to jest to zwyczajny ściemniacz, który kreuje własny wizerunek za kasę swojego klienta. Twarzą prawdziwego spin doktora są słupki popularności jego szefa.
Marek Skała Ilość wydanych w czasie wyborów pieniędzy nie zawsze decyduje o sukcesie. Nie zastąpią one pomysłu na kampanię, świetnego hasła, nie zapewnią społecznego entuzjazmu i wielu innych rzeczy, składających się na udaną kampanię.
Wojciech K. Szalkiewicz Zaraza się szerzy. Ale problemem nie jest tylko zawracanie głowy opinii publicznej głupotami i utrata powagi przez ważne organy państwa. Problemem jest to, że organy publiczne myślą o głupotach i głupotami się zajmują.
Jacek Żakowski Patroni medialni:
ISBN: 978-83-246-2440-9, 9788324624409
Wydawnictwo: Onepress
Mamy 1 inne wydanie tej książki

Autor

Andrzej Mleczko Andrzej Mleczko
Urodzony 5 stycznia 1949 roku w Polsce (Tarnobrzeg)
Andrzej Mleczko – polski rysownik, satyryk i scenograf, autor publikowanych w prasie rysunków satyrycznych. Ukończył Liceum Ogólnokształcące w Kolbuszowe. Studiował na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej. Artystycznie debiutował w 1971 w...

Pozostałe książki:

Z deszczu pod rynnę Seks i polityka Seks i polityka wyd.2006 Psychologia zmiany. Rzecz dla wściekniętych Czy Bóg ma poczucie humoru
Wszystkie książki Andrzej Mleczko

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
{}
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki
{}

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Ten wredny PR 2009. Jak Public Relations zmieniło Polskę aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Ten wredny PR 2009. Jak Public Relations zmieniło Polskę. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj cytat
  • O nas
  • Kontakt
  • Pomoc
  • Polityka prywatności
  • Regulamin
  • © 2021 nakanapie.pl
    Zrobione z {} na Pradze Południe