The Scotch Queen. He'll Be The Pawn

Penelope Sky
Książka The Scotch Queen. He'll Be The Pawn
Książka The Scotch Queen. He'll Be The Pawn
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Nie wiem co zmieniło moje zdanie abym nie oddawał London Bonesowi, ale coś to zrobiło. Teraz London jest oficjalnie moja. Jest pyskata, zadziorna i wciąż mnie ochrzania, kiedy ją kontroluję. Uwielbiam to. Teraz mam umowę z braćmi Barsetti, Josephine wciąż mnie prześladuje i myślę o zemście. Nie wiem co zrobić z London, skoro nie zamierzam jej zabić. Ale na pewno nie zakocham sie w niej. I wasn't sure what changed my mind about giving London to Bones, but something did. Now London is officially mine. She's sassy, feisty, and she still tells me off when I have her under my thumb. I love it. Now I have a deal with the Barsetti brothers, Josephine is still pining for me, and revenge is heavy on my mind. I'm not sure what to do with London now that I'm not gonna kill her. But I'm certainly not going to fall in love with her.  
Data wydania: 2017-08-15
ISBN: 978-1-5488-7552-7, 9781548875527
Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform
Cykl: Scotch, tom 2
Stron: 398

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Czy ja dobrze widzę, że znasz książkę The Scotch Queen. He'll Be The Pawn? Koniecznie daj znać, co o niej myślisz w recenzji!
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka The Scotch Queen. He'll Be The Pawn. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}