Transatlantyk - reportaże i felietony

Radosław Żubrycki
2 /10
Ocena 2 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Książka Transatlantyk - reportaże i felietony
Książka Transatlantyk - reportaże i felietony
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
2 /10
Ocena 2 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Transatlantyk” to zbiór reportaży i felietonów napisanych w Polsce i za granicą, przygotowanych do publikacji w 2011. Teksty są ze sobą luźno powiązane specyficznym spojrzeniem autora na świat, emigrację, tożsamość, podróże i rolę człowieka we współczesnym społeczeństwie. Wśród materiałów są teksty, których inspiracją były wizyty w Polsce, Irlandii, Rosji, Japonii, Wielkiej Brytanii i wiele innych. Tematyka jest bardzo szeroka: od tematów społecznie zaangażowanych do felietonów podróżniczych. Wszystko razem stanowi kompletny obraz świata końca pierwszej dekady XXI wieku. Teksty rozproszone, były publikowane w prasie, magazynach emigracyjnych, oraz w polskojęzycznych portalach internetowych. Radosław Żubrycki publikuje swoje teksty w internetowych serwisach publicystycznych w Polsce i Wielkiej Brytanii. Tematyka jest bardzo szeroka: od tematów społecznie zaangażowanych do felietonów podróżniczych. Wszystko razem stanowi kompletny obraz świata, końca pierwszej dekady XXI wieku rzeczami człowieka w podróży.
Data wydania: 2011-07-12
ISBN: 978-83-933271-0-2, 9788393327102
Wydawnictwo: Self Publishing

Autor

Architekt, Poeta, Pisarz Ur. 1979 w Żarach, w Polsce — zodiakalny baran, życiowy pechowiec, boi się łysych facetów, ale bardziej boi się łysych kobiet Mgr Inż. Architekt ( Dyplom na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej ) Współtworzy konsor...

Książki Radosław Żubrycki

Wszystkie książki Radosław Żubrycki

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Transatlantyk

Radosław Żubrycki jest architektem, poetą i pisarzem. Publikuje na portalach internetowych, w prasie emigracyjnej oraz czasopismach architektonicznych. W e-booku znajdują się trzy jego zdjęcia, w tym jedno zajmujące całą stronę, dwa teksty od autora oraz informacja o nim samym. Promocji zdecydowanie... czytaj dalej »

Radosław Żubrycki Transatlantyk - reportaże i felietony

Radosław Żubrycki jest architektem (dyplom uzyskał na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej), poetą i pisarzem. Jak sam mówi o sobie jest człowiekiem "wywrotowo myślącym". Swoje teksty publikuje w magazynach emigracyjnych oraz w polskich serwisach informacyjnych. Transatlantyk - reportaże... czytaj dalej »

@shamrock @shamrock

Moja opinia o książce

Opinie
@shamrock
@shamrock
2011-09-03
{}{}{}{}{}{}{}{}{}{}
{} 1 /10

Co czytać po książce “Transatlantyk - reportaże i felietony”- Radosław Żubrycki

Książka Geometria Wykreślna - 50 rozwiązań zadań typowych
Geometria Wykreślna - 50 ro... Radosław Żubrycki
Innowacyjny skrypt do nauki Geometrii Wykreślnej. Przygotowa...

Cytaty z książki

O nie! Książka Transatlantyk - reportaże i felietony. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}