Trudne życie seksoholika

Wojciech Tadkowski
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza
Trudne życie seksoholika
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
8 /10
Ocena 8 na 10 możliwych
Na podstawie 1 oceny kanapowicza

Opis

Jeśli lubisz opisy scen seksualnych, jeśli to Cię nie denerwuje, a - wręcz przeciwnie – nastraja pozytywnie, to ta książka jest dla ciebie. Znajdziesz w niej bowiem historię przeżyć mężczyzny, który nie tylko niemal od dzieciństwa interesował się seksem, ale z upływem lat nie wyobrażał sobie życia bez seksu. Jego potrzeba fizycznego kontaktu z kobietami wzrastały wraz z wiekiem. Stawał się – a potem był do późnej starości – seksoholikiem, a więc erotomanem wcielającym w życie swoje seksualne marzenia i zachcianki, stale szukającym zaspokojenia. Treść tej książki może Cię, podbudować, podrażnić albo podniecić, – ale nie powinna Cię zgorszyć. Nasz bohater nie uprawiał bowiem seksu „wyuzdanego”. Wraz z wieloma partnerkami, także pracującymi w „najstarszym zawodzie świata”, zaspakajał się seksualnie wprawdzie w sposób zróżnicowany, ale mieszczący się w granicach tego, co można nazwać „europejską kulturą seksualną”. Może dlatego znaczna część jego partnerek pozostawała z nim w przyjaźni, także po zakończeniu „przygody”. I nigdy – nawet po latach – nie odmawiały mu kolejnych zbliżeń.
Data wydania: 2016
ISBN: 978-83-7900-475-1, 9788379004751
Wydawnictwo: Psychoskok

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Erotyczne zmagania

7.01.2016

Bohater tej powieści – Robert - często zadawał sobie pytanie – czy człowiek może żyć bez seksu? Uważał, że nie. Seks traktował tak, jak wszystkie pierwotne potrzeby – jedzenie, oddychanie. Czuł i wiedział, że jest mu to potrzebne. Książka zawiera opis seksualnej części jego życia. Równolegle biegło życie w innych płaszczyznach – nauki, pracy, zdob... Recenzja książki Trudne życie seksoholika

Moja opinia o książce

Opinie

@agnieszka3211
2016-01-07
8 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

“Kiedy więc usłyszał nie znoszący sprzeciwu głos ojca i słowo „suka” to udawał wprawdzie że śpi, ale przez niedomknięte oczy obserwował co się dzieje w drugim pokoju. Zobaczył jak ojciec opuszc...”
#
“To był na pewno rodzaj młodzieńczej miłości. Po szkole potrafili kilkakrotnie odprowadzać się do domu – w tą i z powrotem. Szybko przyszedł czas ukrywanych przed otoczeniem pocałunków i wzajem...”
#
“W czasie herbaty ciocia Ziuta przedstawiła swoje „warunki”. Nikt poza ojcem nie może wiedzieć o ich stosunkach. Może „to robić” z nią jak często potrzebuje, ale zawsze musi umówić się telefoni...”
#
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl