Vas

Ker Dukey, K. Webster
4.5 /10
Ocena 4.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów
Vas
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
4.5 /10
Ocena 4.5 na 10 możliwych
Na podstawie 2 ocen kanapowiczów

Opis

Nowa zagraniczna seria mafijna! Idealna dla fanów The Sweetest Oblivion i Złączonych honorem!

Nienasycony. Mściwy. Zaborczy.

Vas Wolkow od zawsze chciał być uznany przez rodzinę Wolkowów; czuć się dowartościowany i ważny. Jako syn służącej dorastał w biedzie w rezydencji zamożnych i bardzo wpływowych ludzi. Marzył o tym, by być taki jak oni, a nigdy nie był. Aż do teraz.

W końcu mężczyzna ma szasnę zyskać status i bogactwo, o których od dawna pragnął. Być równy ludziom, których całe życie podziwiał.

Na jego drodze staje dziewczyna. Vas nie ma pojęcia, dlaczego do tego stopnia zwróciła jego uwagę. Była zupełnie inna niż te, z którymi sypiał: zagubiona, nie wiedziała, kim jest, i w dodatku wydawała się religijna. I chociaż do tej pory wszyscy modlili się, aby ktoś ocalił ich przed gniewem Vasa, ona modliła się, żeby on ją ocalił.

Czy będzie chciał to zrobić?

Data wydania: 2022-11-24
ISBN: 978-83-8320-171-9, 9788383201719
Wydawnictwo: NieZwykłe
Cykl: The V Games, tom 3
Kategoria: Romans erotyczny
Stron: 276
dodana przez: Vernau

Autor

Ker Dukey Ker Dukey Ker Dukey, mieszka w Wielkiej Brytanii,wraz z mężem i małymi dziećmi, oraz ukochanym Goldendoodle, Murphy (który jeszcze nie odkrył, że w rzeczywistości nie jest człowiekiem) Kiedy nie jest zagubiona w świecie swoich bohaterów lub bycia mamą, Ker l...

Pozostałe książki:

Skradzione laleczki Zaginione laleczki Nowa laleczka. Laleczki. Tom 3 I See You Zepsute laleczki
Wszystkie książki Ker Dukey

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Coś mi się wydaje, że książka Vas aż się prosi o Twoją recenzję. Chyba jej nie odmówisz?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Opinie

ZA
2022-12-05
7 /10
Przeczytane
NA
2022-12-05
2 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Vas. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

Vlad
Vlad
Ker Dukey, K. Webster
6.9/10
Nowa zagraniczna seria mafijna! Idealna dla fanów The Sweetest Oblivion i Złączonych honorem! Po...
Ven
Ven
Ker Dukey, K. Webster
7/10
Wybuchowy. Zwycięski. Odważny. Mężczyźni z rodu Vetrov rodzą się, żeby wykonywać rozkazy. Będą żyć ...
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl