Ven

Ker Dukey, K. Webster
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów
Ven
Lista autorów
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie
7 /10
Ocena 7 na 10 możliwych
Na podstawie 4 ocen kanapowiczów

Opis

Wybuchowy. Zwycięski. Odważny. Mężczyźni z rodu Vetrov rodzą się, żeby wykonywać rozkazy. Będą żyć tak, jak każe im ojciec, i robić to, co ten dla nich zaplanował. A może nie?Veniamin Vetrov jest przygotowywany do objęcia władzy i zarządzania imperium. Dlatego przychodzi na spotkania do domów innych rodzin mafijnych, gdzie są omawiane ważne sprawy organizacji. Jednak tak naprawdę to go nie interesuje. Krew w jego żyłach rozgrzewa Diana Volkov.Ciągle jeszcze jest dla niego za młoda, ale on już ją sobie upatrzył. Veniamin wie, co rządzi jego światem: rozgrywki, plany, przebiegłe posunięcia. Nic nie jest przypadkowe. I mężczyzna szybko przekona się o tym, że Diana zaczęła z nim swoją grę.Ta dziewczyna nie jest dla niego. Jej ręka dawno została obiecana komuś innemu. Veniamin zrozumie, że są reguły, którymi nie będzie się kierował, i rozkazy, których nie wykona. Jeżeli chce mieć Dianę, zrobi wszystko, żeby tak się stało. Opis pochodzi od wydawcy.
Data wydania: 2022-10-06
ISBN: 978-83-8320-040-8, 9788383200408
Wydawnictwo: NieZwykłe
Cykl: The V Games, tom 2
Stron: 289
dodana przez: landrynkowa

Autor

Ker Dukey Ker Dukey Ker Dukey, mieszka w Wielkiej Brytanii,wraz z mężem i małymi dziećmi, oraz ukochanym Goldendoodle, Murphy (który jeszcze nie odkrył, że w rzeczywistości nie jest człowiekiem) Kiedy nie jest zagubiona w świecie swoich bohaterów lub bycia mamą, Ker l...

Pozostałe książki:

Skradzione laleczki Zaginione laleczki Nowa laleczka. Laleczki. Tom 3 I See You Zepsute laleczki
Wszystkie książki Ker Dukey

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

"Ven"

14.11.2022

„Nigdy nie towarzyszy nam strach czy wahanie. Nie uciekamy i nie staramy się ukrywać. Nie dajemy się pokonać.” Veniamin Vetrov od zawsze był szkolony do objęcia władzy, w przyszłości ma zostać następcą swojego ojca i zarządzać imperium. Mężczyzna ma wyrobioną pozycję, jest silny, odważny, nieugięty i wybuchowy. Ogromne pokłady cierpliwości ma tyl... Recenzja książki Ven

Moja opinia o książce

Opinie

@lukaszgrudzinski21
2022-10-19
7 /10


Kto pamięta, to ostatnio wstawiałam recenzje 1 tomu, który nie za bardzo mi się podobała. Ale zdecydowałam się dać szansę, kolejnemu z bohaterów i tu już było trochę lepiej. Pojawiło się więcej dialogów, przez co sprawniej mi się czytało książkę i nie męczyłam jej. Oraz bohatera polubiłam, bo od początku nie ukrywał swoich uczuć. Ven przygotowany jest na zarządzenie imperium. Na spotkaniu rodzin mafijnych, skupią się na Dianie, a nie na interesach. Dziewczyna jest bardzo młoda wręcz dla bohatera za młoda. (Pojawia się duża różnica wiekowa), Ale bohater nie wybije sobie jej z głowy, będzie walczył.

Diana została obiecana już komuś innemu. Ale bohater nie bierze tego pod uwagę. To, co chce, musi mieć. Znowu mamy walki, które są krwawe. Mamy bohatera pewnego siebie. Ale również bohaterka wykazuje się tutaj odwagą. Gra w swoją grę. Przeszłość ją załamała, ale musi powstać. A przed nią jeszcze gorsze przeszycia. Polubiłam ten tom. Spędziłam z nim fajny dzień. I cieszę się, że nie odpuściłam sobie tej serii i mam nadzieję, że 3 tom również mnie nie zawiedzie.

| link |
ZA
2022-12-02
7 /10
Przeczytane
@tatiaszaaleksiej
2022-11-14
7 /10
Przeczytane
SZ
2022-10-16
7 /10
Przeczytane

Cytaty z książki

O nie! Książka Ven. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat

Pozostałe książki z cyklu

Vlad
Vlad
Ker Dukey, K. Webster
6.9/10
Nowa zagraniczna seria mafijna! Idealna dla fanów The Sweetest Oblivion i Złączonych honorem! Po...
Vas
Vas
Ker Dukey, K. Webster
Nowa zagraniczna seria mafijna! Idealna dla fanów The Sweetest Oblivion i Złączonych honorem! Ni...
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl