W szponach władzy

Henryk Stokłosa, Anna Stokłosa
W szponach władzy
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

"Długo zastanawiałam się nad tym , w jaki sposób przekazać opinii publicznej nasz punkt widzenia na to, co stało się w ostatnich dwudziestu latach w naszym życiu. Co sprawiło, że tak bardzo falowało ono między sukcesami a porażkami? Jak wyglądał droga od dnia triumfu, jakim niewątpliwie był 4 czerwca 1989 roku, gdy Henryk Stokłosa, jako jedyny spoza "drużyny Wałęsy", został senatorem Rzeczypospolitej, aż po dzień dzisiejszy, gdy pod prokuratorskimi zarzutami zasiadł na ławie oskarżonych.
Życiowe doświadczenie oraz liczne kontakty z ludźmi ze świata biznesu, polityki i mediów nauczyły mnie, że nie możemy liczyć na obiektywizm mediów, które w pogoni za sensacją kreują rzeczywistość, często naciągając fakty. Z tych względów trudno nam odwołać się do sprawiedliwego osądu opinii publicznej. Po latach konfrontacji z przedstawicielami administracji publicznej, mamy również mocno ograniczone zaufanie do bezstronności i apolityczności instytucji państwa polskiego.
Stąd pomysł napisania tej książki. (...)"
Data wydania: 2010
ISBN: 978-83-7456-188-4, 9788374561884
Wydawnictwo: Instytut Wydawniczy "Świadectwo"

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe
Sprawdzam dostępność...
Ogłoszenia
Dodaj ogłoszenie
2 osoby szukają tej książki

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka W szponach władzy nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka W szponach władzy. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
Dodaj cytat
O nas Kontakt Pomoc
Polityka prywatności Regulamin
© 2022 nakanapie.pl