Wakacje w Rzymie

Laura MacDonald
Książka Wakacje w Rzymie
Książka Wakacje w Rzymie
Popraw tę książkę | Dodaj inne wydanie

Opis

Podczas pobytu w Rzymie Claire poznaje przy fontannie di Trevi przystojnego turystę, który, jak się okazuje, mieszka w tym samym hotelu i jest lekarzem. Razem przeżywają dramatyczne chwile podczas trzęsienia ziemi w okolicach Asyżu, niosąc pomoc zasypanym wraz z nimi turystom. Ta wspólna akcja ratunkowa rodzi między nimi bliskość, której oboje nie potrafią zignorować. Spędzają z sobą niezapomnianą noc, a potem się rozstają. Claire jest w rozterce, bo w Anglii czeka na nią narzeczony, a tymczasem ona wraca do domu z głową przepełnioną obrazami Włoch i sercem tęskniącym za kochankiem  
Data wydania: 2004
ISBN: 83-238-1930-0, 8323819300
Wydawnictwo: Harlequin Enterprises
Seria: Harlequin Medical
Stron: 154
dodana przez: bookkeeper

Autor

Urodzona w 1963 roku w Kanadzie (Hrabstwo Halifax)

Laura MacDonald jest autorką ponad 40 książek. Pisała od dzieciństwa i zawsze wiedziała, że ​​chce być zawodowym pisarzem. Laura urodziła się i kształciła na Isle of Wight, gdzie nadal mieszka z mężem. Mają córkę, która jest pielęgniarką i syna, któr...

Książki Laura MacDonald

Wszystkie książki Laura MacDonald

Gdzie kupić

Księgarnie internetowe


Ogłoszenia

{}
Dodaj ogłoszenie
za darmo!
Używane książki mają duszę. Zamiast kupować w sklepie, zajrzyj na naszą stronę z ogłoszeniami. Książkowe zero-waste? Kupuj używane, sprzedawaj niechciane.

Moja Biblioteczka

Już przeczytana? Jak ją oceniasz?

Recenzje

Książka Wakacje w Rzymie nie ma jeszcze recenzji. Znasz ją? Może napiszesz kilka słów dla innych Kanapowiczów?
{}️ Napisz pierwszą recenzje

Moja opinia o książce

Cytaty z książki

O nie! Książka Wakacje w Rzymie. czuje się pominięta, bo nikt nie dodał jeszcze do niej cytatu. Może jej pomożesz i dodasz jakiś?
{} Dodaj

Książki, recenzje, ogłoszenia, społeczność!

Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebuje każdy wielbiciel książek. Załóż konto i korzystaj w pełni ze wszystkich możliwości serwisu.
Zarejestruj się
{}